Czy to Twoja firma?

UNIQUE ONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Warszawa

Od ponad dwóch dekad jesteśmy siłą napędową sukcesu marek, zarówno polskich, jak i międzynarodowych koncernów. Jako Unique One, nasza pasja i misja to nie tylko sprzedaż, ale przede wszystkim budowanie silnych i rozpoznawalnych brandów. Z siedzibą w sercu Warszawy, nasza agencja marketingowa wyznacza standardy profesjonalizmu i innowacyjności w branży.

Nasza historia rozpoczęła się 18 lat temu, kiedy to jako polski oddział spółki Linea Recta wkroczyliśmy na rynek. W 2013 roku przeszliśmy transformację, która zaowocowała re-brandingiem i nową tożsamością – Unique One. Od tego czasu, pod przewodnictwem Grzegorza Bondra, nieustannie rozwijamy naszą ofertę i umacniamy pozycję lidera.

Z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy agencją numer jeden w Polsce pod względem zadowolenia klientów z naszych usług, obsługi, a także kreacji i produkcji. Nasze kampanie marketingowe są kompleksowe i zintegrowane, co pozwala nam na skuteczne działania zarówno w obszarze BTL, jak i ATL. Znajomość rynku, jego potrzeb i najnowszych trendów pozwala nam tworzyć kampanie, które nie tylko przyciągają uwagę, ale przede wszystkim przynoszą realne wyniki.

Nasze usługi są wszechstronne i dostosowane do wymagań nowoczesnego rynku. Organizujemy loterie promocyjne, konkursy, programy lojalnościowe, a także tworzymy aplikacje mobilne, portale www, materiały POS i wiele innych. Jesteśmy także specjalistami od eventów, produkcji spotów TV i video, a nasze działania w zakresie shopper marketingu i usług Contact Center są niezawodne.

Innowacja i jakość to nasze kluczowe słowa. Nasze kampanie przynoszą znaczące wzrosty sprzedaży, a nasza praca została wielokrotnie wyróżniona w branżowych konkursach. Jesteśmy dumni z organizacji dwóch największych loterii promocyjnych w Polsce po 1989 roku, co świadczy o naszej wyjątkowej pozycji na rynku.

W Unique One wiemy, że sukces naszych klientów jest także naszym sukcesem. Dlatego każdego dnia pracujemy z zaangażowaniem, aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie, wykorzystując naszą wiedzę, doświadczenie i kreatywność. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy już teraz cieszą się efektami naszej wspólnej pracy.

UNIQUE ONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy UNIQUE ONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca UNIQUE ONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mapa UNIQUE ONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

UNIQUE ONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
UNIQUE ONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała
  4. Katowice
  5. Bydgoszcz
  6. Olsztyn
  7. Sosnowiec

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca UNIQUE ONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Project manager / Specjalista ds. obsługi programów lojalnościowych

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      ZADANIA
      • Koordynacja i raportowanie bieżących zadań w projektach z obszaru programów lojalnościowych
      • Koordynacja prac zewnętrznych i wewnętrznych dostawców (kreacja, IT, dz. prawny i in.)
      • Codzienny kontakt z Klientem w zakresie działań operacyjnych
      • Poszukiwanie usprawnień i możliwości optymalizacji

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe,
      • Umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków,
      • Bardzo dobra znajomość Excel i PowerPoint,
      • Podstawowa wiedza z zakresu marketingu, aplikacji mobilnych, trendów technologicznych,
      • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, staranność, terminowość,
      • Zaangażowanie oraz odpowiedzialność za prowadzone projekty,
      • Komunikatywność w pracy i z klientem.

        Mile widziane:
      • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację (w mowie i piśmie),
      • Doświadczenie w pracy przy projektach z zakresu programów lojalnościowych/ w firmach CRM / dziale marketingu.

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilność zatrudnienia,
      • Samodzielność w działaniu w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku - lider rynku loterii promocyjnych,
      • Pracę w doświadczonym i zgranym zespole,
      • Barcelonę po 5 latach stażu pracy, Hongkong po 10 - doceniamy długodystansowców!
      • System kafeteryjny - opiekę medyczną (Medicover lub Enel-Med), możliwość dopłaty do karty Multisport,
      • Pracę hybrydową, biuro znajduje się w willi niedaleko metra Służew,
      • Fajne wypady integracyjne i firmowe grille organizowane przez naszego Event Managera!

Pracodawcy w Warszawie