Czy to Twoja firma?

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości praca

Warszawa

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy Stowarzyszenie Marsz Niepodległości

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Stowarzyszenie Marsz Niepodległości

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Stowarzyszenie Marsz Niepodległości

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Stowarzyszenie Marsz Niepodległości
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Gliwice
  4. Poznań

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Stowarzyszenie Marsz Niepodległości - oferty archiwalne

  • REALIZATOR WIZJI LIVE

    • Warszawa
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • Jeżeli nie jest Ci obca realizacja wizji na żywo, umiesz pracować na ekosystemie vMIX i nie boisz się wyzwań - zgłoś się!

      Zakres obowiązków

      Zakres obowiązków będzie obejmował:

      • obsługę mikserów wizji, poprawną realizację programów
      • ścisłą współpracę z wydawcą przy tworzeniu programu
      • utrzymanie powtarzalności realizacyjnej cyklicznych programów
      • pracę z oprogramowaniem vMIX
      • odpowiedzialność za końcowy efekt antenowy programu
      • czynny udział w próbach podczas tworzenia nowych programów
      • realizacje wielokamerowe w technologii greenbox
      • realizacje dźwięku

      Wymagania

      Oczekujemy:

      • doświadczenia na podobnym stanowisku
      • znajomości obsługi mikserów wizyjnych
      • dyspozycyjności i elastyczności
      • umiejętności pracy pod presją czasu
      • umiejętności pracy w zespole
      • wykształcenia kierunkowego
      • gotowości do pracy przy programach informacyjnych i akceptacji wpisanej w nią dyspozycyjności
      • znajomości podstawowych technik oświetleniowych
      • obsługa programów graficznych będzie dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
      • miłą atmosferę w pracy
      • możliwość stanowienia części ambitnego zespołu
      • możliwość uczestniczenia w interesujących projektach
      • możliwości rozwoju zawodowego
      • kontakt z najnowszymi technologiami

Pracodawcy w Warszawie