Instytut Nauk Prawnych PAN

Czy to Twoja firma?

Instytut Nauk Prawnych PAN praca

Warszawa

Instytutu Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk jest wiodącą jednostką naukową, prowadzącą badania w dyscyplinie nauk prawnych. Misją Instytutu jest prowadzenie wysokiej jakości badań naukowych w zakresie nauk prawnych, służących funkcjonowaniu demokratycznego państwa prawnego.

Do celów strategicznych należą:

  • wzmocnienie znaczenia i pozycji Instytutu w kraju i za granicą poprzez prowadzenie wysokiej jakości badań naukowych, w szczególności badań o charakterze porównawczym, międzynarodowym i interdyscyplinarnym;

  • stymulowanie wysokich standardów kariery naukowej pracowników;

  • rozwój grup badawczych wokół liderów naukowych i aktualnych problemów badawczych o znaczeniu międzynarodowym;

  • rozwijanie potencjału badawczego przez tworzenie warunków dla mobilności pracowników naukowych;

  • tworzenie zaplecza dla działań eksperckich Instytutu;

  • popularyzacja i komercjalizacja wyników badań naukowych.

Instytut Nauk Prawnych PAN najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Instytut Nauk Prawnych PAN

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Instytut Nauk Prawnych PAN

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Instytut Nauk Prawnych PAN

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Puławy
  4. Poznań

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Instytut Nauk Prawnych PAN - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. obsługi projektów naukowo-badawczych

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Zakres obowiązków:

      • kompleksowa obsługa projektów naukowo-badawczych obejmująca:
        - opracowywanie w zakresie administracyjnym i finansowym wniosków o projekty finansowane z środków krajowych i zagranicznych;
        - administracyjna i finansowa realizacja projektów finansowanych ze środków krajowych i zagranicznych, w tym przygotowywanie wniosków o płatność, raportów i sprawozdań;
        - nadzór nad terminową realizacją projektów i przygotowywaniem wymaganych dokumentów, monitorowanie wskaźników wykonalności projektu i efektów realizacji oraz jego trwałości;
        • współpraca w ramach realizacji projektu z pracownikami naukowymi, pionem finansowo-księgowym i innymi komórkami organizacyjnymi Instytutu;
        • wyszukiwanie nowych możliwości finansowania działalności naukowo-badawczej;
        • przygotowywanie dokumentów, m.in. regulaminów, procedur, umów cywilnoprawnych, wniosków o udzielenie zamówień publicznych

          Wymagania

          Od kandydatów oczekujemy:

          • samodzielności i dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań;
          • umiejętności planowania i organizacji pracy własnej;
          • inicjatywy i zaangażowania;
          • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie (poziom co najmniej B2).

          Mile widziane:

          • doświadczenie w pracy projektowej, szczególnie w zakresie projektów naukowo-badawczych oraz projektów realizowanych ze środków europejskich;
          • wykształcenie wyższe.

          Oferujemy

          Tryb pracy: umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, stacjonarnie, częściowo zdalnie.

          • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy; '

          • pracę w renomowanej jednostce naukowej PAN;

          • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kompetencji w ramach szkoleń;

          • system benefitów pracowniczych, w tym pakiet medyczny;

          • możliwość realizowania własnych pomysłów w zakresie projektów upowszechniających naukę, komercjalizujących działalność B+R.

      Pracodawcy w Warszawie