Czy to Twoja firma?

Noble Finance S.A. praca

Wrocław

Noble Finance S.A.

Noble Finance S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Noble Finance S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Noble Finance S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Noble Finance S.A.

Siedziba główna

Biuro Obsługi Klienta

Praca Noble Finance S.A. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. ubezpieczeń

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      Twój zakres obowiązków

      • Przygotowanie ofert ubezpieczeń komunikacyjnych dla Klientów Spółki i wystawianie polis (nowe i wznowienia)
      • Obsługa posprzedażowa zawartych umów ubezpieczenia (monitoring płatności, wypowiedzenia, aneksy itp.)
      • Tworzenie raportów i analiz dotyczących sprzedaży produktów ubezpieczeniowych
      • Współpraca z towarzystwami ubezpieczeniowymi i innymi podmiotami

      Nasze wymagania

      • Doświadczenie w prowadzeniu telefonicznych rozmów handlowych
      • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe
      • Dobre umiejętności komunikacyjne
      • Otwartości na zmiany i nowe wyzwania
      • Wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów
      • Doświadczenie w zawieraniu ubezpieczeń komunikacyjnych lub doświadczenie w branży sprzedaży samochodów albo doświadczenie w branży finansowania pojazdów (kredyt, leasing)

      To oferujemy

      • Zatrudnienie na umowę o pracę
      • Opiekę medyczną
      • Kartę sportową
      • Dołączenie do rozwijającej się instytucji finansowej z możliwością dalszego rozwoju

Pracodawcy w Wrocławiu