DUBROVNIK SP. Z O.O.

Czy to Twoja firma?

DUBROVNIK sp. z o.o. praca

Warszawa

W sercu Warszawy, gdzie zgiełk miejskiego życia łączy się z aromatami bałkańskiej kuchni, znajduje się nasza perła - DUBROVNIK SP. Z O.O. Jesteśmy dumni, że możemy zaprosić Was do świata, gdzie tradycyjne smaki Bałkanów spotykają się z nowoczesnością i pasją. Od 2012 roku, kiedy to nasza restauracja przeszła kompletną metamorfozę, stawiamy na nieustanny rozwój i innowacyjność.

Specjalizujemy się w kuchni bałkańskiej, a nasze dania to symfonia smaków, które przywołują wspomnienia słonecznych krajobrazów i rodzinnych uczty. W DUBROVNIK SP. Z O.O. nie tylko zadbamy o Wasze podniebienia, ale również o całe doświadczenie kulinarne. Nasza restauracja oferuje nie tylko widok na mistrzowskie przygotowywanie dań grillowanych, ale także oryginalne piwo, które przywozimy wprost z browaru i serwujemy z ogromnych tanków.

Jesteśmy dumni z naszego niepowtarzalnego klimatu, który tworzy nie tylko wystrój, ale i muzyka bałkańska, przeplatana rytmami z lat 60-tych i 70-tych. To wszystko sprawia, że DUBROVNIK SP. Z O.O. to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie - czy to miłośnicy kuchni bałkańskiej, czy poszukiwacze nowych, kulinarne doświadczeń.

Nasza pozycja na rynku jest wyjątkowa, ponieważ łączymy w sobie pasję do tradycji z nowoczesnym podejściem do gastronomii. Zdajemy sobie sprawę, że nasza siła tkwi w autentyczności i jakości, dlatego nieustannie dbamy o to, by nasze dania były przygotowywane z najlepszych składników, a piwo zawsze serwowane w idealnej temperaturze.

Choć nie zdradzamy wszystkich naszych sekretów, możemy śmiało powiedzieć, że nasza stabilność finansowa, z kapitałem zakładowym wynoszącym 100 000,00 zł, pozwala nam na ciągłe inwestowanie w rozwój i doskonalenie naszej oferty. To wszystko sprawia, że DUBROVNIK SP. Z O.O. to nie tylko restauracja, ale miejsce pełne pasji, smaku i muzyki, które pozostaje w pamięci na długo po opuszczeniu naszych progów.

Zapraszamy do wspólnego odkrywania bałkańskich smaków i doświadczania atmosfery, która sprawia, że każda wizyta w DUBROVNIK SP. Z O.O. to niezapomniane przeżycie. Do zobaczenia w Warszawie!

DUBROVNIK SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy DUBROVNIK SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DUBROVNIK SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DUBROVNIK SP. Z O.O.

Siedziba główna

DUBROVNIK SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca DUBROVNIK SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • RESTAURACJA DUBROVNIK ZATRUDNI KELNERÓW/KI Z DOŚWIADCZENIEM

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Miejsce pracy: Warszawa

      ul. Nowogrodzka 22

      Zakres obowiązków

      • Praca na stanowisku Kelnera/ Barmana

      Wymagania

      • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

      Mile widziane:

      • zmysłu organizacji pracy,
      • umiejętności pracy w zespole,
      • gotowości do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
      • kontrola i utrzymanie czystości i standardów bezpieczeństwa zgodnie z regulacjami w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

      Oferujemy

      • pracę w zgranym zespole w atmosferze koleżeństwa i partnerstwa,
      • atrakcyjne zarobki przy komfortowych warunkach pracy,
      • elastyczny grafik.

Pracodawcy w Warszawie