Czy to Twoja firma?

Ewa Niescioruk praca

Warszawa

Od ponad dekady, EWA NIEŚCIORUK jest synonimem zaufania i profesjonalizmu w świecie finansów i ubezpieczeń. Nasza siedziba znajduje się w malowniczej miejscowości Łąki, gdzie przy ulicy Bukowej 1 każdego dnia podejmujemy się wyzwań, by zapewnić naszym klientom spokój i bezpieczeństwo finansowe.

Nasza historia sięga 2008 roku, kiedy to zdecydowaliśmy się wkroczyć na rynek finansowy i ubezpieczeniowy. Od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą ofertę, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Specjalizujemy się w działalności agentów i brokerów ubezpieczeniowych, co oznacza, że jesteśmy pośrednikami, którzy pomagają naszym klientom w wyborze najlepszych rozwiązań ubezpieczeniowych dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb.

Nasza firma to nie tylko sprzedaż, to przede wszystkim usługi na najwyższym poziomie. Dzięki naszemu zaangażowaniu i doświadczeniu, klienci mogą liczyć na kompleksowe doradztwo i wsparcie na każdym etapie współpracy. Nasz status działalności gospodarczej jest aktywny, co świadczy o naszej stabilności i ciągłym rozwoju.

Choć nie dysponujemy informacjami pozwalającymi na określenie naszej pozycji rynkowej czy liczby pracowników, to nasze wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie w budowanie relacji z klientami mówią same za siebie. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i zawsze stawiamy na pierwszym miejscu potrzeby naszych klientów.

W EWA NIEŚCIORUK, każdy klient jest traktowany z indywidualnym podejściem, a nasze usługi są stale dostosowywane, by odpowiadać na zmieniające się warunki rynkowe i oczekiwania. Z nami możesz być pewien, że Twoje finanse i ubezpieczenia są w dobrych rękach.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Razem znajdziemy najlepsze rozwiązania, które zapewnią Ci spokój ducha i finansową stabilność na lata.

Ewa Niescioruk najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierownik Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Ewa Niescioruk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ewa Niescioruk

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Ewa Niescioruk

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
Ewa Niescioruk
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Bydgoszcz
  4. Częstochowa
  5. Miedzyrzec Podlaski
  6. Kraków

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Ewa Niescioruk - oferty archiwalne

  • Kierownik sprzedaży

    • Warszawa
    • umowa agencyjna
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Wymagania - wyższe wykształcenie min licencjat - znajomość pakietu MS Office- samodyscyplina, odpowiedzialność i rzetelność w działaniu - umiejętności sprzedażowe, analityczne oraz negocjacyjne - masz doświadczenie w zarządzaniu zespołami lub udokumentowane doświadczenie w sprzedaży - stawiasz na etykę, jakość, profesjonalizm - chcesz uczyć się od najlepszych

      Zakres obowiązków

      Zakres obowiązków:- zarządzenie zespołem sprzedaży

      Wymagania

      - wyższe wykształcenie min licencjat - znajomość pakietu MS Office- samodyscyplina, odpowiedzialność i rzetelność w działaniu - umiejętności sprzedażowe, analityczne oraz negocjacyjne - masz doświadczenie w zarządzaniu zespołami lub udokumentowane doświadczenie w sprzedaży - stawiasz na etykę, jakość, profesjonalizm - chcesz uczyć się od najlepszych

      Oferujemy

      To oferujemy:
      - wynagrodzenie podstawowe 6000 - 13000, plus atrakcyjny system prowizyjny - możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy - pakiet socjalny ( opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)- możliwość wyjazdu na międzynarodowe konferencje - doceniany na rynku system szkoleń wewnętrznych - program emerytalny - nowoczesne biura, nowoczesne narzędzia pracy z klientem - doskonale przygotowywane schematy pracy na każdym stanowisku - współpraca z prestiżowa firma o nienagannej reputacji na rynku

Pracodawcy w Warszawie