Sklep Stajnia

Czy to Twoja firma?

Sklep Stajnia praca

Warszawa

Sklep Stajnia to jeden z najstarszych sklepów jeździeckich w Warszawie. Przez lata wypracowaliśmy sobie renomę oraz potężną bazę stałych klientów. Wciąż się rozwijamy i poszerzamy swoją ofertę by wyjść naprzeciw oczekiwaniom jak najszerszego grona jeźdźców.

Sklep Stajnia najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Sklep Stajnia

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Sklep Stajnia

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Sklep Stajnia

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Bielsko-Biała
  4. Bydgoszcz
  5. Łódź
  6. Nowy Dwór Mazowiecki

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Sklep Stajnia - oferty archiwalne

  • Sprzedawca w sklepie jeździeckim

    • 3 500-4 500 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Sklep Stajnia to jeden z najstarszych sklepów jeździeckich w Warszawie. Przez lata wypracowaliśmy sobie renomę oraz potężną bazę stałych klientów. Wciąż się rozwijamy i poszerzamy swoją ofertę by wyjść naprzeciw oczekiwaniom jak najszerszego grona jeźdźców.

      Zakres obowiązków

      • Obsługa klientów stacjonarnych oraz sklepu internetowego
      • Telefoniczny oraz mailowy kontakt z klientami
      • Utrzymywanie porządku oraz dbanie o estetykę sklepu
      • Profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru oraz dopasowania sprzętu jeździeckiego
      • Obsługa kasy, faktur, zwrotów, reklamacji.

      Wymagania

      • doświadczenie w obsłudze klienta
      • podstawowa znajomość branży jeździeckiej
      • dobra organizacja pracy
      • punktualność
      • zaangażowanie
      • samodzielność
      • dobre nastawienie oraz kultura osobista
      • komunikatywny język angielski
      • łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • umowa o pracę lub zlecenie – do wyboru już od pierwszego dnia
      • atrakcyjne wynagrodzenie
      • pakiet prywatnej opieki medycznej
      • dostęp do szerokiej wiedzy o sprzęcie, suplementach i świecie jeździeckim
      • możliwość wyjazdu na wydarzenia sportowe najwyższej klasy (nasz Sklep posiada oddział mobilny, który wystawia się na zawodach jeździeckich)
      • niepowtarzalną atmosferę pracy w rodzinnej firmie, z ludźmi pełnymi pasji, bez korporacyjnego zacięcia

      Godziny pracy:

      11-19, ponadto każdy z nas pracuje min. 2 soboty w miesiącu w godzinach 10-16 (do odebrania w tygodniu)

Pracodawcy w Warszawie