Czy to Twoja firma?

Firma Handlowo Usługowa Wojciech Baś praca

Kraków

Od ponad dwóch dekad, Firma Handlowo-Usługowa Wojciech Baś jest obecna na rynku, oferując mieszkańcom Krakowa i okolic swoje usługi. Nasza historia sięga 2002 roku, kiedy to zdecydowaliśmy się na otwarcie działalności, która z czasem stała się rozpoznawalnym punktem na mapie małopolskich przedsiębiorstw handlowo-usługowych.

Jesteśmy dumni z tego, że naszym głównym projektem jest Zarobky.pl – inicjatywa, która ma na celu budowanie transparentnego rynku pracy, gdzie każdy pracodawca i pracownik znajdzie dla siebie miejsce. Wierzymy, że dostęp do rzetelnych informacji o wynagrodzeniach i opinii o firmach to klucz do lepszej przyszłości zawodowej dla wielu osób.

Choć nie możemy podzielić się z Wami szczegółami naszej oferty czy dokładnymi danymi o naszej pozycji rynkowej, chcemy zapewnić, że każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były synonimem rzetelności i zaufania. Nasze zaangażowanie w lokalną społeczność Krakowa jest niezmiennie silne i stanowi o naszej tożsamości.

Nieustannie poszukujemy sposobów na rozwój i doskonalenie naszych usług, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. W każdej interakcji z klientem stawiamy na profesjonalizm i indywidualne podejście, co pozwala nam budować długotrwałe relacje.

Zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy wspólnie pracować na rzecz lepszej przyszłości na rynku pracy. Razem możemy więcej!

Firma Handlowo Usługowa Wojciech Baś najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center praca fizyczna

Oferty pracy Firma Handlowo Usługowa Wojciech Baś

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Handlowo Usługowa Wojciech Baś

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Firma Handlowo Usługowa Wojciech Baś

Siedziba główna

Firma Handlowo Usługowa Wojciech Baś poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Firma Handlowo Usługowa Wojciech Baś
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Kraków

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Firma Handlowo Usługowa Wojciech Baś - oferty archiwalne

  • Obsługa klienta na stacji benzynowej

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Szukamy ambitnych osób lubiących wyzwania, odpowiedzialnych i uczciwych do pracy w naszym zespole Oferta skierowana jest też do osób uczących się . Jeżeli nie myślałeś wcześniej o tym czy dasz radę połączyć naukę i pracę , zapraszamy, a zobaczysz jak wspaniale można to zrobić. Zdobędziesz doświadczenie w pracy w zespole oraz z klientami . Ambitne osoby z mojej załogi radzą sobie w każdej dziedzinie życia, są i będą dla innych bardzo dużą konkurencją na wielu płaszczyznach zawodowych.

      Pracujemy w systemie 12 godzinnym

      Praca zmianowa zmiany dzienne i nocne , pracujemy również w soboty i dni świąteczne

      Elastyczny grafik

      Miejsce pracy:

      Stacja Paliw Kraków Wioślarska

      Zakres obowiązków

      • Obsługa klientów na stanowisku kasowym i sprzedaż produktów dostępnych na stacji.
      • Zapewnienie profesjonalnej, uprzejmej i szybkiej obsługi klientów.
      • Odpowiadanie na pytania klientów dotyczące produktów, cen i usług na stacji paliw.
      • Udzielanie informacji na temat promocji, ofert specjalnych, programów lojalnościowych itp.
      • Prowadzenie transakcji.
      • Obsługa kasy fiskalnej i rejestrowanie sprzedaży.
      • Przyjmowanie płatności gotówkowych lub bezgotówkowych (karty płatnicze, aplikacje mobilne itp.) od klientów.
      • Wystawianie paragonów i faktur VAT zgodnie z obowiązującymi przepisami.
      • Kontrola prawidłowości płatności i wydawanie reszty klientom.
      • Dbanie o czystość i porządek.
      • Utrzymywanie czystości na stanowisku kasowym i w okolicy, w tym sprzątanie lad i terminali płatniczych.
      • Zapewnienie, że stoiska, w tym produkty i wyposażenie, są odpowiednio ułożone i uporządkowane.
      • Monitorowanie stanu produktów.
      • Sprawdzanie stanu magazynowego produktów na stacji paliw, tak aby zapewnić ich ciągłą dostępność.
      • Zamawianie nowych dostaw produktów, gdy jest to konieczne.
      • Kontrolowanie dat ważności i jakości produktów, usuwanie przeterminowanych towarów.
      • Współpraca z innymi pracownikami.
      • Współpraca z innymi kasjerami, sprzedawcami i pracownikami na stacji paliw w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania i obsługi klientów.
      • Przekazywanie informacji o bieżących promocjach, zmianach cen lub innych istotnych informacjach zespołowi.
      • Wypełnianie dokumentacji.
      • Prowadzenie odpowiednich dokumentów związanych z obsługą kasową i sprzedażą.
      • Dokonywanie raportów kasowych i rozliczeń finansowych na zakończenie zmiany lub dnia pracy.
      • Zachowanie poufności danych finansowych i klientów oraz przestrzeganie procedur i zasad bezpieczeństwa.

      Wymagania

      • Doskonała obsługa klienta i umiejętność komunikacyjnych
      • Znajomość obsługi kasy fiskalnej i umiejętność obsługi sprzętu na stacji paliw
      • Znajomość produktów i usług oferowanych na stacji paliw
      • Dużea dokładność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków
      • Umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja czasu pracy
      • Komunikatywność i umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
      • Zorientowania na sprzedaż oraz zdolności negocjacyjne i przekonywania klientów
      • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, w tym również w nocy i w weekendy
      • Znajomość zasad BHP i umiejętność dbania o czystość na stacji paliw
      • Dokładność w prowadzeniu raportów i dokumentacji

      Oferujemy

      • pracę dla największego koncernu paliwowego Europy Środkowo-Wschodniej
      • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
      • interesującą i samodzielną pracę w naszym zespole
      • rozwój i możliwość awansu zawodowego zdobywanie nowych doświadczeń

Pracodawcy w Krakowie