Czy to Twoja firma?

MONOLIT-PRO sp. z o.o. praca

Warszawa

Jesteśmy Monolit-Pro, Twoim zaufanym partnerem w świecie wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych. Nasza przygoda rozpoczęła się w sercu Warszawy w 2017 roku, a od tego czasu nieustannie dążymy do doskonałości w każdym aspekcie naszej działalności.

Nasza oferta to nie tylko sprzedaż hurtowa najwyższej klasy produktów, ale także wsparcie techniczne, które jest zawsze do Twojej dyspozycji. Rozumiemy, jak ważna jest szybkość działania w dzisiejszym świecie, dlatego z dumą oferujemy realizację dostaw w ciągu 24 godzin, abyś nigdy nie musiał czekać na niezbędne komponenty.

Jakość jest dla nas kluczowa. Dlatego też nasze procesy i produkty są zgodne z międzynarodową certyfikacją ISO-9001, co jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w dostarczanie tylko najlepszych rozwiązań. Mimo że nie możemy podzielić się z Tobą naszą misją i wartościami słowami, nasze działania mówią same za siebie – każdy produkt i każda usługa są odzwierciedleniem naszego zobowiązania do doskonałości.

Chociaż nie dysponujemy informacjami pozwalającymi na określenie naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, to nasza lokalna działalność jest solidnym fundamentem, na którym budujemy stabilność i zaufanie naszych klientów. Z kapitałem zakładowym wynoszącym 5 000,00 zł, stawiamy na trwały rozwój i inwestujemy w przyszłość.

W MONOLIT-PRO wierzymy, że nasza praca to coś więcej niż tylko transakcje – to budowanie długotrwałych relacji z naszymi klientami. Zapraszamy do kontaktu i współpracy, aby razem tworzyć lepszą przyszłość.

Oferty pracy MONOLIT-PRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MONOLIT-PRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kierowca C+E

    Balticpersonal GmbH
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Kierowca

    GTV OFFICE Sp. z o.o.
    • Holandia
    • kontrakt b2b
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa MONOLIT-PRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
MONOLIT-PRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Lublin
  2. Bielsko-Biała
  3. Pruszków
  4. Warszawa
  5. Bolesławiec

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca MONOLIT-PRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Magazynier / Operator wózka widłowego

    • Lublin
    • Zakres obowiązków

      • załadunek oraz rozładunek towarów
      • kompletacja towarów
      • przygotowanie transportu
      • inwentaryzacja stanów magazynowych
      • dbanie o porządek w miejscu pracy
      • inne prace zlecone przez przełożonego

      Wymagania

      • biegła znajomość języka ukraińskiego
      • uczciwość i zaangażowanie w wykonywaną pracę
      • umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • umowę zlecenie na okres próbny 3 miesiące, po okresie próbnym umowa o prace
      • pełny etat
      • system pracy (8:00 - 17:00)
      • praca od poniedziałku do piątku, wolne weekendy
      • 3 100-4 500 zł brutto / mies.

Pracodawcy w Warszawie