Poland-Export.com T. Winnicki i Wspólnicy Sp. J

Czy to Twoja firma?

Poland-Export.com praca

Warszawa

Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.poland-export.pl

Tworzymy firmę kompleksowo obsługującą polskich eksporterów nastawionych na współpracę z kontrahentami z zagranicy. Od 2006 roku wszystkie materiały publikowane na łamach naszych portali zostały udostępnione w 9 wersjach językowych: polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, szwedzkim, portugalskim oraz rosyjskim (każda wersja językowa działa pod dopasowaną pod nią domeną narodową). Oferty firm są pogrupowane tematycznie według indeksu Europejskiej Klasyfikacji Działalności (EKD), a wyszukiwarka umożliwia wyszukiwanie z wykorzystaniem słów kluczowych, kierunków działania oraz lokalizacji. Do grupy Poland-Export należą również serwisy branżowe Poland-Transport oraz Poland-Furniture.

Poland-Export.com T. Winnicki i Wspólnicy Sp. J najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Poland-Export.com T. Winnicki i Wspólnicy Sp. J

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Poland-Export.com T. Winnicki i Wspólnicy Sp. J

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Poland-Export.com T. Winnicki i Wspólnicy Sp. J

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Otwock
  3. Bielsko-Biała
  4. Kraków
  5. Gdańsk
  6. Katowice
  7. Nowy Dwór Mazowiecki
  8. Rzeszów
  9. Konstancin-Jeziorna

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Poland-Export.com T. Winnicki i Wspólnicy Sp. J - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. sprzedaży powierzchni reklamowej / Account Executive

    Poland-Export.com
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • Obsługa eksporterów i importerów oraz firm zainteresowanych nawiązaniem zagranicznych kontaktów handlowych
      • Kreatywne przygotowywanie kampanii reklamowych skierowanych na rynki zagraniczne na łamach portali grupy Poland-Export, Poland Transport oraz Poland-Furniture
      • Doradztwo w zakresie nowoczesnych rozwiązań marketingu internetowego
      • Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta
      • Budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z klientami

      Wymagania

      Od kandydatów oczekujemy:

      • Wykształcenia minimum średniego
      • Doświadczenia w sprzedaży, telemarketingu, obsłudze klienta
      • Rzetelności, systematyczności
      • Przedsiębiorczości i wykazywania się kreatywnością, zaangażowaniem i niegasnącym zapałem
      • Skuteczności w realizacji planów sprzedażowych

      Oferujemy

      • Umowę o pracę po okresie próbnym lub inne formy zatrudnienia, wynagrodzenie stałe plus atrakcyjny system prowizyjny
      • Opiekę medyczną
      • Szkolenia produktowe i sprzedażowe
      • Pracę w przyjaznej atmosferze, która sprzyja realizacji założonych celów
      • Pracę w stałych godzinach od poniedziałku do czwartku: 8:00-16:00 oraz piątek: 8:00-14:00

Pracodawcy w Warszawie