Czy to Twoja firma?

allclouds.pl praca

Warszawa

W sercu dynamicznie rozwijającej się Warszawy mieści się allclouds.pl – firma, która z pasją podchodzi do innowacji w branży usług informacyjnych. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, liczącym od 11 do 50 osób, których codzienną misją jest dostarczanie naszym klientom najwyższej jakości rozwiązań w obszarze bezpieczeństwa, cloud computing, zarządzania danymi oraz efektywnej i bezpiecznej komunikacji. Nasze usługi są synonimem niezawodności, co potwierdzają międzynarodowe certyfikaty jakości i bezpieczeństwa, takie jak PN-EN ISO 9001 czy PN-EN ISO/EIC 27001. Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta, począwszy od doboru optymalnych rozwiązań, poprzez testy Proof of Concept, projektowanie architektury, aż po dostawę, konfigurację i utrzymanie systemu. Nasze wartości – pozytywne myślenie, ciężka praca, zdrowy tryb życia i rozwój osobisty – są fundamentem, na którym budujemy naszą codzienną działalność i relacje z klientami. Zapraszamy do współpracy, gdzie profesjonalizm łączy się z indywidualnym podejściem i zaangażowaniem w każdy, nawet najmniejszy projekt.

allclouds.pl najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka) administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy allclouds.pl

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca allclouds.pl

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Stabilne warunki zatrudnienia

Data aktualizacji: 24.11.2023

Mapa allclouds.pl

Siedziba główna

allclouds.pl poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
allclouds.pl
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Lublin
  4. Katowice
  5. Łódź
  6. Olsztyn
  7. Gdańsk
  8. Suwalki
  9. Poznań
  10. Wołomin

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca allclouds.pl - oferty archiwalne

  • Asystentka / Asystent zespołu administracji

    • 6 000-7 200 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • wsparcie zespołu administracji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 - 16.30
      • obsługa sekretariatu biura oraz obiegu dokumentów;
      • przygotowywanie dokumentów kadrowych i finansowych;
      • prowadzenie korespondencji z klientami i kontrahentami;
      • wspomaganie procesów związanych ze Zintegrowanym Systemem Zarządzania (ISO);
      • współpraca z innymi działami firmy i księgowością zewnętrzną.

      Wymagania

      • zaangażowanie, dokładność w realizacji powierzonych zadań;
      • umiejętność przygotowania prostych pism;
      • dyspozycyjność w godzinach 8.30 - 16.30;
      • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
      • mile widziana znajomość Kodeksu Pracy i pierwsze doświadczenie w dziale kadr;
      • mile widziana znajomość standardów ISO;

      Oferujemy

      • przejrzyste i stabilne formy zatrudnienia według Twoich preferencji, w tym umowa o pracę;
      • możliwość zdobycia różnorodnych doświadczeń, jeżeli chodzi o pracę administracyjną - pracujemy w strukturze holokracyjnej, co oznacza, że wspierając dział administracji będziesz mieć do czynienia ze wszystkimi zadaniami jakie realizuje back office naszej firmy;
      • szkolenia wewnętrzne oraz dofinansowanie kursów zewnętrznych zgodnych z kierunkiem kariery i zainteresowaniami;
      • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w strukturach firmy;
      • służbowy laptop i telefon;
      • przyjazną atmosferę w pracy.

      Benefity:

      • dodatkowa premia, dzięki programowi rekomendacji pracowników;
      • okresowa profilaktyka zdrowotna pracowników np. testy na COVID lub szczepienia itd.;
      • owoce w biurze;
      • pyszna kawa o jakości speciality i herbata.

      Rodzaj pracy: 3/4 lub cały etat

Pracodawcy w Warszawie