Czy to Twoja firma?

DS-TECHNIC sp. z o.o. praca

Kraków
DS-TECHNIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy DS-TECHNIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DS-TECHNIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DS-TECHNIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

DS-TECHNIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca DS-TECHNIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Spawacz/ślusarz

    DS-TECHNIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Spawanie metodą MIG/TIG. Wykonanie prac ślusarskich na elementach po obróbce mechanicznej, polerowanie, gwintowanie, gratowanie. Obsługa piły taśmowej/ cyrkulacyjnej.

      umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.

      godz. pracy: 6-14

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: rysunek techniczny,
      • Inne wymagania: uprawnienia: uprawnienia spawalnicze

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krakowie