Old School Barber Shop

Czy to Twoja firma?

Old School Barber Shop praca

Kraków

Witaj w Old School Barber Shop, Twoim przystanku w podróży do doskonałego stylu i męskiej elegancji w samym sercu Krakowa. Nasz salon to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy klient traktowany jest z indywidualnym podejściem. Specjalizujemy się w strzyżeniu włosów, pielęgnacji brody, a także w goleniu głowy i twarzy, dostosowując nasze usługi do osobistych preferencji i stylu życia naszych gości.

Nasi barberzy to mistrzowie w swoim fachu, którzy swoje bogate doświadczenie zdobywali przez lata praktyki i ciągłego doskonalenia umiejętności. Rozumiemy, że strzyżenie to coś więcej niż tylko usługa – to doświadczenie, które powinno być przyjemnością i formą relaksu. Dlatego też stworzyliśmy miejsce, w którym każdy mężczyzna może poczuć się wyjątkowo i zatroszczyć się o swój wizerunek w atmosferze pełnej szacunku i profesjonalizmu.

Nasza oferta to nie tylko strzyżenie – to całościowe doświadczenie. Usługa "Combo" to nasz flagowy pakiet, obejmujący strzyżenie włosów i brody, nałożenie gorącego ręcznika, podgolenie brzytwą, a także nałożenie kosmetyków i wymodelowanie fryzury. To wszystko wykonane z największą starannością, abyś wyszedł od nas nie tylko z doskonałą fryzurą, ale i z poczuciem odnowy i pewności siebie.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy komunikować się z naszymi klientami w ich ojczystym języku, zarówno po polsku, jak i po angielsku. To sprawia, że nasi goście anglojęzyczni czują się u nas jak w domu, a my możemy lepiej zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania.

Old School Barber Shop to nie tylko usługi barberingowe, to społeczność, która ceni sobie jakość, styl i komfort. Zapraszamy Cię do doświadczenia naszej pasji i umiejętności, które łączymy, by każda wizyta była niezapomniana. Czy jesteś gotowy, by dołączyć do grona zadowolonych gentlemanów, którzy wybrali nasz salon? Odwiedź nas w Krakowie i poczuj różnicę, jaką może zrobić prawdziwy Old School Barber Shop.

Old School Barber Shop najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fryzjer Kraków
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy Old School Barber Shop

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Old School Barber Shop

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Barber/Barberka - KRAKÓW

    Golden Serwis Sp. z o. o.
    • 5 000-12 000 zł brutto / mies. (zal. od umowy)
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Polecana
    Dodana

    • Kraków
    Polecana
    Dodana

    • Kraków
    Dodana

Mapa Old School Barber Shop

Siedziba główna

Praca Old School Barber Shop - oferty archiwalne

  • Barber

    • Kraków
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • Dobrze prosperujący i renomowany salon Old School Barber Shop w centrum Krakowa poszukuje Barbera. Charakteryzuje nas wieloletnia tradycja i najwyższa jakość usług co potwierdzają setki zadowolonych klientów. Jeśli masz już doświadczenie w barberingu i zależy Ci na pracy w przyjaznej atmosferze w gronie profesjonalistów - Aplikuj do nas!

      Zakres obowiązków

      • Strzyżenie włosów i brody
      • Stylizacja włosów i brody
      • Dbanie o dobre relacje z klientami
      • Dbanie o reputację salonu

      Wymagania

      • Doświadczenie w Barberingu
      • Profesjonalizm
      • Znajomość języka polskiego
      • Komunikatywność, dobry kontakt z ludźmi
      • Punktualność
      • Zaangażowanie
      • Pozytywne Nastawienie

      Oferujemy

      • Dobre i stabilne warunki zatrudnienia
      • Umowe o prace
      • Możliwości rozwoju
      • Prace w zgranym zespole
      • Świetną atmosfere

Pracodawcy w Krakowie