Kyotec Polska Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Kyotec Polska sp. z o.o. praca

Warszawa

Jesteśmy Kyotec Polska, specjaliści od tworzenia przestrzeni, które łączą funkcjonalność z estetyką. Od momentu naszego powstania w 2009 roku, nasza działalność skupia się na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w branży budowlanej, z naciskiem na budowę i wykończenia pod klucz. Nasza siedziba znajduje się w sercu Polski – w dynamicznie rozwijającej się Warszawie. Nasza historia to opowieść o pasji do budowania, o zaangażowaniu i ciągłym dążeniu do doskonałości. Z biegiem lat zdobyliśmy cenne doświadczenie, które pozwala nam z dumą stwierdzić, że nasze usługi mogą sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Jesteśmy firmą, która stawia na ludzi – nasz zespół to fundament naszego sukcesu. Wierzymy, że to właśnie doświadczenie i umiejętności naszych pracowników są kluczem do realizacji projektów, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych klientów. Chociaż nie możemy teraz podzielić się z Tobą wszystkimi szczegółami naszej oferty, możemy zapewnić, że nasze usługi są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań. Jesteśmy dumni z naszej zdolności do tworzenia wartości i zapewniania rozwiązań, które są zarówno innowacyjne, jak i trwałe. Nasze zaangażowanie w jakość i profesjonalizm jest niezachwiane, a nasz kapitał zakładowy w wysokości 50 000,00 zł świadczy o naszej stabilności finansowej i determinacji w dążeniu do bycia liderem w naszej branży. W Kyotec Polska rozumiemy, że każdy projekt jest unikatowy i wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego też, zawsze jesteśmy gotowi wysłuchać Twoich potrzeb i razem znaleźć najlepsze rozwiązania. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego.

Kyotec Polska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Kyotec Polska Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kyotec Polska Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Kyotec Polska Sp. z o.o.

Siedziba główna

Kyotec Polska Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Kyotec Polska Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Inżynier ds koordynacji zakupów i dostaw

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Firma Kyotec Polska Sp. z o.o.

      Zajmująca się projektowaniem, produkcją oraz montażem nowoczesnych elewacji

      Zatrudni na stanowisko INŻYNIER DS. KOORDYNACJI ZAKUPÓW I DOSTAW

      Zakres obowiązków

      • Realizacja procesów zakupowych w oparciu o dokumentację techniczną
      • Przeprowadzanie negocjacji cenowych
      • Współpraca z działem produkcji, logistyki i jakości
      • Współpraca z działem projektowym

      Wymagania

      • Wykształcenie techniczne
      • Doświadczenie zawodowe w sektorze budowlanym mile widziane
      • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację. Część pracowników firmy jest obcojęzyczna
      • Znajomość programu MS Excel
      • Znajomość programu AutoCAD
      • Mile widziane prawo jazdy kategorii B

      Oferujemy

      • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
      • Prywatną Opiekę Medyczną
      • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku
      • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie

Pracodawcy w Warszawie