Czy to Twoja firma?

Aktywna-Fizjoterapia praca

Kraków
Aktywna Fizjoterapia Tomasz Maicki to renomowana placówka rehabilitacyjna w Krakowie, która oferuje kompleksowe usługi fizjoterapeutyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Założona przez wybitnego specjalistę, dr. Tomasza Maickiego, absolwenta Akademii Wychowania Fizycznego i Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum, firma cieszy się uznaniem zarówno wśród pacjentów, jak i w środowisku naukowym. Z bogatym doświadczeniem, potwierdzonym licznymi publikacjami naukowymi, Aktywna Fizjoterapia oferuje rehabilitację w domu pacjenta, ambulatoryjną oraz specjalistyczne leczenie ambulatoryjne, wykorzystując najnowsze osiągnięcia i metody terapeutyczne. Dążenie do doskonałości w każdym aspekcie działalności, od indywidualnego podejścia do pacjenta po ciągłe podnoszenie kwalifikacji, sprawia, że Aktywna Fizjoterapia jest synonimem zaufania i najwyższej jakości usług rehabilitacyjnych w Krakowie.
Aktywna-Fizjoterapia najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fizjoterapeuta Kraków
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Aktywna-Fizjoterapia

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Aktywna-Fizjoterapia

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Aktywna-Fizjoterapia

Siedziba główna

Praca Aktywna-Fizjoterapia - oferty archiwalne

  • Fizjoterapeuta w rehabilitacji domowej / Kraków

    Aktywna-Fizjoterapia
    • Kraków
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Podmiot leczniczy Aktywna-Fizjoterapia z siedzibą w Krakowie zatrudni mgr fizjoterapii do pracy w ramach rehabilitacji domowej.

      Zakres obowiązków

      • wykonywanie zabiegów z zakresu fizjoterapii w domu pacjenta,
      • prowadzenie wymaganej dokumentacji medycznej,

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe kierunkowe-mgr fizjoterapii
      • aktualne prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty
      • oc fizjoterapeuty
      • własny samochód
      • doświadczenie w indywidualnej pracy z pacjentem
      • dodatkowe kursy mile widziane

      Oferujemy

      Forma zatrudnienia:

      • B2B

      Wynagrodzenie ustalone indywidualnie, uzależnione od:

      • formy zatrudnienia,
      • poziomu wykształcenia,
      • doświadczenia,
      • posiadanych kursów

Pracodawcy w Krakowie