Tinta Dla Plastyków Sp. Z o.o. Sp. K.

Czy to Twoja firma?

Tinta Dla Plastyków sp. z o.o. Sp. K. praca

Warszawa

Witajcie w świecie Tinta Dla Plastyków, Waszym niezastąpionym partnerze w artystycznej podróży. Od 2015 roku, z serca Warszawy, dostarczamy Wam, drodzy artyści i hobbystów, wszystko co niezbędne do wyrażania Waszej kreatywności. Nasze półki uginają się pod ciężarem farb, pędzli i płócien, a każdy produkt jest wybierany z myślą o Waszych potrzebach i artystycznych aspiracjach.

W naszej ofercie znajdziecie szeroką gamę materiałów dla plastyków - od sztalug, które staną się fundamentem Waszych dzieł, po podobrazia, które czekają, by ożyć pod Waszymi pędzlami. Dla miłośników rysunku mamy paletę ołówków, kredek i papierów, które pozwolą przenieść Wasze wizje na papier. Farby olejne, akrylowe, akwarele i tempery - każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od preferowanej techniki.

Jesteśmy dumni, że możemy wspierać Waszą pasję i rozwój, oferując produkty, które nie tylko spełniają Wasze oczekiwania, ale także inspirują do eksperymentowania i odkrywania nowych horyzontów w sztuce. Chociaż nie możemy się pochwalić naszymi certyfikatami jakości czy międzynarodową obecnością, to nasz kapitał zakładowy w wysokości 5 000 zł świadczy o naszej stabilności i zaangażowaniu w dostarczanie najlepszych produktów.

Nasza historia jest napisana przez Was - naszych klientów. To Wy jesteście sercem Tinta Dla Plastyków i to dzięki Wam każdego dnia możemy być świadkami powstawania małych i wielkich dzieł sztuki. Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie pasja łączy się z materiałem, a marzenia stają się rzeczywistością. Razem twórzmy piękno!

Tinta Dla Plastyków Sp. Z o.o. Sp. K. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Tinta Dla Plastyków Sp. Z o.o. Sp. K.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Tinta Dla Plastyków Sp. Z o.o. Sp. K.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Tinta Dla Plastyków Sp. Z o.o. Sp. K.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Gdynia
  4. Piastów
  5. Bydgoszcz
  6. Częstochowa
  7. Jelcz-Laskowice
  8. Olsztyn
  9. Rzeszów
  10. Siedlce

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Tinta Dla Plastyków Sp. Z o.o. Sp. K. - oferty archiwalne

  • Sprzedawca do Sklepu Dla Plastyków

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Jeśli szukasz stałej pracy, na dłuższy czas. Lubisz ludzi, jesteś pozytywnie do nich nastawiony, potrafisz szybko się odnaleźć w nowym otoczeniu jest to oferta dla Ciebie!

      Zakres obowiązków

      • sprzedaż artykułów plastycznych,
      • aktywna, bezpośrednia obsługa Klienta,
      • kontakt z klientami,
      • obsługa posprzedażowa,
      • obsługa programu kasowego,
      • wystawianie dokumentów sprzedaży zgodnie ze standardami firmy,
      • sprawdzanie i rozkładanie dostaw,

      Wymagania

      Mile widziane doświadczenie w handlu lub obsłudze klienta. Biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie. Otwartość i komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu. Ciekawość i chęć nauki. Umiejętność samodzielnego organizowania pracy. Atutem będzie znajomość materiałów plastycznych.

      Oferujemy

      Po okresie próbnym oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat. Atrakcyjną podstawę oraz system prowizyjny uzależniony od wyników sprzedaży sklepu. Pracę w zgranym i wesołym zespole.

      Wynagrodzenie brutto: od 3000 pln na początek.

Pracodawcy w Warszawie