Czy to Twoja firma?

Kamil Bożyk praca

Warszawa

Od momentu naszego debiutu na rynku w 2012 roku, Kamil Bożyk nieustannie dąży do tego, by być synonimem innowacji i jakości w dziedzinie inteligentnych instalacji domowych oraz outsourcingu IT. Nasza siedziba znajduje się w sercu Warszawy, skąd z pasją i zaangażowaniem realizujemy projekty, które nie tylko odpowiadają na aktualne potrzeby naszych klientów, ale również wyznaczają nowe kierunki w branży.

Jesteśmy dumni z tego, że nasza oferta nie ogranicza się do jednego obszaru – nasz profil działalności jest szeroki i wielowymiarowy. To pozwala nam na elastyczne dostosowanie się do zróżnicowanych wymagań rynku i indywidualnych oczekiwań naszych klientów. Wszystko to realizujemy z niezachwianą uwagą na szczegóły, korzystając z produktów renomowanych marek i współpracując z ekspertami, których kompetencje potwierdzone są odpowiednimi certyfikatami.

Nasze inteligentne instalacje domowe to przemyślane rozwiązania, które łączą w sobie funkcjonalność, bezpieczeństwo i estetykę. Z kolei w zakresie outsourcingu IT, oferujemy wsparcie, które jest nie tylko efektywne, ale i skrojone na miarę potrzeb naszych partnerów biznesowych. W każdym projekcie, który podejmujemy, stawiamy na jakość i niezawodność – bo wiemy, że tylko takie podejście może przynieść naszym klientom realne korzyści.

Chociaż nie możemy teraz podzielić się z Wami wszystkimi szczegółami naszej działalności, to zapewniamy, że każdy krok, który wykonujemy, jest krokiem w stronę zapewnienia naszym klientom usług na najwyższym poziomie. Nasza historia jest historią ciągłego rozwoju i dążenia do doskonałości – i wierzymy, że najlepsze rozdziały tej historii mamy jeszcze przed sobą.

Kamil Bożyk najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center praca fizyczna

Oferty pracy Kamil Bożyk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kamil Bożyk

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Kamil Bożyk

Siedziba główna w Warszawie

Kamil Bożyk poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Kamil Bożyk - oferty archiwalne

  • Pracownik ds. obsługi klienta

    Kamil Bożyk
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta,
      Obsługę kasy fiskalnej,
      Dbanie o estetyczny wygląd sklepu i właściwy sposób ekspozycji towarów,

      Wymagania

      • Wykształcenie: pomaturalne/policealne
      • Uprawnienia: komunikatywność, wysoka kultura osobista, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ I TERMINALA
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie średnie, umiejetność obsługi kasy fiskalnej, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, mile widziane: orzeczenie do celów sanitarno - epidemiologicznych. Obowiązki: Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta, Obsługę kasy fiskalnej, Dbanie o estetyczny wygląd sklepu i właściwy sposób ekspozycji towarów. Kontakt: karmel.poczta@gmail.com, tel: 510211398

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 032 PLN

Pracodawcy w Warszawie