UBEZPIECZAJ.PL sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

UBEZPIECZAJ.PL sp. z o.o. praca

Wrocław

Witaj! Jesteśmy UBEZPIECZAJ.PL sp. z o.o., Twoim zaufanym doradcą w świecie ubezpieczeń, który ma swoje korzenie we wspaniałym Wrocławiu. Nasza historia jest historią ciągłego rozwoju i dążenia do bycia blisko naszych Klientów, a obecnie przechodzimy ekscytujący etap połączenia z NETINS INSURANCE spółka z o.o., co świadczy o naszym dynamicznym rozwoju.

Specjalizujemy się w oferowaniu szerokiej gamy produktów ubezpieczeniowych. Czy to ubezpieczenia mieszkań i domów, które chronią Twój najcenniejszy majątek, czy kompleksowe ubezpieczenia komunikacyjne (OC, AC, NNW, Assistance), które zapewniają spokój ducha podczas podróży - zawsze staramy się dostarczać rozwiązania skrojone na miarę Twoich potrzeb. A jeśli wybierasz się w podróż, nasze ubezpieczenia turystyczne i NNW towarzyszą Ci w każdym zakątku świata, dbając o Twoje bezpieczeństwo.

Rozumiemy, że świat ubezpieczeń może wydawać się skomplikowany, dlatego stawiamy na jasną komunikację i profesjonalne doradztwo. Nasze usługi obejmują wsparcie przy analizie ryzyka ubezpieczeniowego, przygotowanie ofert dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb oraz pomoc w wyborze polisy, która najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom. W przypadku nieprzewidzianych zdarzeń, jesteśmy przy Tobie, oferując wsparcie w procesie likwidacji szkód.

Jako Twój doradca, dbamy o to, abyś zawsze był na bieżąco z terminami płatności i wznowienia polis. Wierzymy, że nasza rola nie kończy się na sprzedaży polisy - towarzyszymy Ci na każdym etapie Twojej ubezpieczeniowej podróży.

Chociaż nie możemy teraz podzielić się wszystkimi detalami naszej działalności, możemy Cię zapewnić, że każdego dnia pracujemy na to, aby umacniać naszą pozycję na rynku i być firmą, której możesz zaufać. Zapraszamy do kontaktu i dołączenia do grona naszych zadowolonych Klientów. Razem możemy stworzyć historię bezpieczeństwa, która będzie trwała przez lata.

UBEZPIECZAJ.PL sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik biurowy Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy UBEZPIECZAJ.PL sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca UBEZPIECZAJ.PL sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Specjalista ds. kalkulacji

    Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
    • Jelcz-Laskowice
    • umowa o pracę
    Wygasa
  • Specjalista ds. zasobów serwisowych

    • praca od zaraz
    Dodana
  • Pracownik Sekretariatu

    AEROKLUB WROCŁAWSKI
    • 4 000-5 500 zł netto / mies. (zal. od umowy)
    • Wrocław
    • rekrutacja zdalna
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana Popularna
    Dodana

Firma najczęściej oferuje

  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Karta MultiSport
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Prywatna opieka medyczna
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Ubezpieczenie grupowe

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.
Data aktualizacji: 12.05.2023

Praca UBEZPIECZAJ.PL sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Ubezpieczeń

    • Wrocław
    • pełny etat
    • Miejsce pracy: Wrocław

      Zakres obowiązków

      • pozyskiwanie nowych Klientów oraz aktywne przedstawianie ofert ubezpieczeń oraz utrzymywanie relacji z istniejącymi Klientami
      • realizacja planu sprzedaży ubezpieczeń zgodnie z harmonogramem,
      • obsługa sprzedażowa oraz posprzedażowa według standardów firmy
      • budowanie długofalowych relacji z Klientami
      • wdrażanie zaakceptowanych przez Klienta rozwiązań,
      • rejestracja i wprowadzanie danych do systemu
      • inne zadania zlecone przez Przełożonego lub Zarząd.

      Wymagania

      • minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze ubezpieczeń majątkowych
      • wykształcenie średnie,
      • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe,
      • dobra znajomość rynkowej oferty produktowej,
      • umiejętność pracy w zespole oraz budowanie relacji,
      • profesjonalizm, uczciwość i odpowiedzialność,

      Oferujemy

      • opieka medyczna,
      • ubezpieczenie grupowe
      • system kafeteryjny (karta Multisport, karty podarunkowe oraz inne usługi),
      • plan emerytalny.
      • mozliwość pracy w opaciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

Pracodawcy w Wrocławiu