Czy to Twoja firma?

JWW Sp. z o.o. praca

Wrocław

W sercu Wrocławia, gdzie nowoczesność splata się z tradycją, od ponad ćwierćwiecza rozwija się nasza firma - JWW Sp. z o.o. Z pasją i zaangażowaniem, nasz zespół ponad 60 doświadczonych specjalistów codziennie dba o to, aby małe, średnie i duże przedsiębiorstwa mogły cieszyć się stabilnością i rozwijaniem swoich biznesów bez obaw o zawiłości finansowe i księgowe.

Nasza oferta to nie tylko usługi księgowe i kadrowo-płacowe, ale również szeroko pojęte doradztwo biznesowe, które obejmuje analizę biznesową, wprowadzanie produktów na rynek czy zarządzanie płatnościami. Współpracujemy z renomowanymi partnerami, takimi jak doradcy podatkowi, biegli rewidenci czy kancelarie prawne i notarialne, aby zapewnić naszym klientom kompleksowe i profesjonalne wsparcie.

Jesteśmy dumni z naszego członkostwa w Alliott Global Alliance, globalnym sojuszu firm księgowych, audytorskich i doradczych. To właśnie dzięki temu możemy czerpać z unikalnej wiedzy i inspirujących case study z całego świata, co przekłada się na innowacyjność i jakość naszych usług. Nasze zaangażowanie w doskonalenie i poszukiwanie najlepszych rozwiązań zostało docenione przez redakcję Forbes, która uhonorowała nas wyróżnieniem w kategorii najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

Posiadamy prestiżowe certyfikaty ISO, które są potwierdzeniem naszego zobowiązania do najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości. Jako pierwsze biuro rachunkowe w Polsce dołączyliśmy do grona Alliott Global Alliance, co stanowi naszą przewagę konkurencyjną i świadczy o otwartości na światowe trendy.

Misją, która nas prowadzi, jest zapewnienie stabilności naszym klientom. Rozumiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa w prowadzeniu biznesu, dlatego każdego dnia pracujemy z empatią i zaangażowaniem, aby nasze usługi były nie tylko profesjonalne, ale także bliskie potrzebom przedsiębiorców.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już zaufali JWW Sp. z o.o. Razem możemy tworzyć stabilną przyszłość dla Twojej firmy.

JWW Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia hr / kadry administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy JWW Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JWW Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Join Our Team at FUTURESIGHT as a Business Developer!

    FUTURESIGHT
    • 4 000-40 000 zł netto (+ VAT) / mies.
    • Kraków
    • kontrakt b2b
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa JWW Sp. z o.o.

Siedziba główna

Oddział Warszawa

JWW Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca JWW Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Analityk finansowy

    JWW Sp. z o.o.
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Twój zakres obowiązków:· analiza danych finansowych i interpretacja wyników,· tworzenie planów budżetowych, monitorowanie odchyleń od założeń, bieżące informowanie o zmianach, śledzenie trendów,· opracowywanie rekomendacji i konkretnych planów działania na potrzeby klientów,· udział w zamknięciu miesiąca, · udział w procesie przygotowywania dokumentów oraz wyjaśnień na potrzeby audytu,· współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia klientom wysokiej jakości usług,· dbałość o wysoki poziom usług świadczonych dla klienta (dokładność i terminowość), Nasze wymagania· wykształcenie wyższe - preferowane w zakresie ekonomii lub matematyki,· 2 lata doświadczenia w zakresie analiz sytuacji finansowej przedsiębiorstw, · bardzo dobre umiejętności analityczne,· zaawansowana znajomość Excela,· bardzo dobra znajomość merytoryczna zagadnień z obszaru finansów i księgowości,· wiedza z zakresu analizy sprawozdań finansowych, wskaźników finansowych, · umiejętność definicji, analizy, oceny oraz interpretacji wskaźników biznesowych,· doskonałe umiejętności komunikacyjne,· umiejętność planowania oraz zarządzania czasem,· skrupulatność, terminowość, samodzielność,· pozytywne nastawienie do życia, otwartość na ludzi, To oferujemy:· nasze towarzystwo - prace u boku doświadczonego zespołu, zawsze gotowego do wsparcia,· skuteczny onboarding, który pomoże Ci na bezstresowe wdrożenie i poznanie firmy,· biuro z ogródkiem w prestiżowej dzielnicy Wrocławia - Borek, gdzie latem na leżaku możesz zjeść lunch i oderwać się od obowiązków,· profesjonalne szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego,· dostosowany do stażu pracy szeroki pakiet świadczeń socjalnych obejmujący prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie i pakiety sportowe,· lekcje języka angielskiego,· owocowe poniedziałki, świeża kawa, regularne wyjścia integracyjne? To u nas standard...????
  • Asystentka/Asystent Biura ds. prawnych

    • Wrocław
    • Twój zakres obowiązków:
      • pomoc w bieżącej obsłudze formalno-prawnej klientów biura,
      • research prawny,
      • sporządzanie pism, prezentacji i dokumentów prawnych,
      • wykonywanie tłumaczeń prawnych,
      • administracyjne wsparcie przełożonych w codziennych zadaniach,
      • raportowanie w zakresie określonym przez przełożonego,
      Nasze wymagania:
      • wykształcenie prawnicze lub w trakcie studiów,
      • bardzo dobra znajomość przepisów prawa gospodarczego i spółek handlowych,
      • bardzo dobra znajomości języka angielskiego,
      • znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office,
      • zaangażowanie, zorganizowanie, inicjatywa, wysoka kultura osobista, profesjonalna prezencja,
      • umiejętność pracy pod presją czasu,
      • otwartość i wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
      To oferujemy:
      • nasze towarzystwo - prace u boku doświadczonego zespołu księgowych i kadrowych, zawsze gotowych do wsparcia,
      • skuteczny onboarding, który pomoże Ci na bezstresowe wdrożenie i poznanie firmy,
      • biuro z ogródkiem w prestiżowej dzielnicy Wrocławia - Borek, gdzie latem na leżaku możesz zjeść lunch i oderwać się od obowiązków,
      • profesjonalne szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego,
      • dostosowany do stażu pracy szeroki pakiet świadczeń socjalnych obejmujący prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie i pakiety sportowe,
      • lekcje języka angielskiego,
      • owocowe poniedziałki, świeża kawa, regularne wyjścia integracyjne? To u nas standard...????

Pracodawcy w Wrocławiu