Diabetyk24 Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Diabetyk24 sp. z o.o. praca

Warszawa

Jako Diabetyk24, jesteśmy dumni, że od 2010 roku możemy nazywać się liderem w diabetologii online. Nasza siedziba znajduje się w sercu Warszawy, ale nasze usługi i produkty docierają do klientów w całej Polsce. Specjalizujemy się w sprzedaży profesjonalnych urządzeń i artykułów medycznych, które są niezbędne dla osób zmagających się z cukrzycą. Zatrudniamy prawie 100 wykwalifikowanych pracowników, których szacunek i docenianie są dla nas równie ważne jak zaufanie i bezpieczeństwo naszych klientów. To właśnie dzięki ich zaangażowaniu i ciężkiej pracy zostaliśmy wyróżnieni przez Opineo.pl w rankingu sklepów internetowych w kategorii "Zdrowie i uroda". Jesteśmy przekonani, że nasze usługi są na najwyższym poziomie. Nasza oferta to nie tylko sklep internetowy. Posiadamy również sieć sklepów stacjonarnych, które znajdują się w największych miastach Polski. To pozwala nam być bliżej naszych klientów i oferować im osobiste doradztwo oraz wsparcie. Jesteśmy pierwszym sklepem internetowym w Polsce, który specjalizuje się w diabetologii, co stanowi naszą konkurencyjną przewagę. Jesteśmy firmą o solidnych podstawach finansowych, co pozwala nam inwestować w rozwój i innowacje. Nasze produkty i usługi są stale doskonalone, aby spełniać rosnące wymagania rynku i zapewniać naszym klientom to, co najlepsze. W Diabetyk24 każdy dzień to nowe wyzwania, ale i nowe możliwości, aby pomagać, wspierać i ułatwiać życie osób z cukrzycą. Zapraszamy do poznania naszej oferty i dołączenia do grona zadowolonych klientów. Razem możemy więcej!

Diabetyk24 Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center media / pr / reklama / marketing medycyna / farmacja / zdrowie bankowość / finanse it (informatyka)

Oferty pracy Diabetyk24 Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Diabetyk24 Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Owoce w pracy
  • Pakiet socjalny
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Prywatna opieka medyczna
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe

Data aktualizacji: 29.05.2023

Mapa Diabetyk24 Sp. z o.o.

Siedziba główna

Diabetyk24 Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Diabetyk24 Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Weryfikacji Zleceń na Wyroby Medyczne

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Zakres obowiązków

      • Pobieranie zleceń wystawianych przez osoby uprawnione w systemie Elektronicznego Weryfikowania i Potwierdzania Zlecenia na Zaopatrzenie w Wyroby Medyczne (eZWM).
      • Kontrola poprawności zleceń refundacyjnych dostarczanych przez Klientów.
      • Kontaktowanie się z Klientami w zakresie wyjaśniania błędów i poprawnej realizacji zleceń na zapotrzebowanie w wyroby medyczne.
      • Zapewnienie właściwego obiegu dokumentów i przepływu informacji w zakresie działań związanych z obsługą Klienta i weryfikacji zleceń.

      Wymagania

      • Wykształcenie kierunkowe: Fizjoterapeuta, Pielęgniarka, Technik ortopeda lub Technik farmaceutyczny z aktywnym PWZ.

      lub

      • Posiadanie kwalifikacji rynkowej „Zaopatrywanie w sklepach w wyroby medyczne produkowane seryjnie”.
      • Znajomość eZWM oraz pakietu MS Office.
      • Wysoki poziom empatii i zorientowanie na potrzeby Klienta/Pacjenta.
      • Dobra organizacja pracy własnej, umiejętność priorytetyzowania zadań i dotrzymywania terminów.

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.
      • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.
      • Prywatną opiekę medyczną dla Pracownika i członków najbliższej rodziny.
      • Przyjazną atmosferę w zespole nastawionym na współpracę.
      • Rzetelne wsparcie w realizacji własnych celów zawodowych.
      • Praca stacjonarna w siedzibie firmy w godzinach od 8:00 do 16:00

      Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Pracodawcy w Warszawie