Czy to Twoja firma?

Gabinet Psychoterapii Self-Made Person praca

Kraków

W samym sercu Krakowa znajduje się miejsce, gdzie każda osoba szukająca wsparcia i zrozumienia może znaleźć pomocną dłoń – jest to Gabinet Psychoterapii Self-Made Person. Nasza misja towarzyszy nam każdego dnia – pomagamy naszym klientom w budowaniu satysfakcjonujących relacji, zarówno z samymi sobą, jak i z otaczającymi ich ludźmi. Rozumiemy, jak ważny jest kontakt z własnymi uczuciami i jak nieocenione może być wsparcie w dążeniu do osobistego rozwoju.

Nasza oferta skierowana jest do osób w każdym wieku – od dzieci po dorosłych, a także do par i rodzin. Rozumiemy złożoność ludzkiej psychiki, dlatego nasz zespół to praktykujący psychoterapeuci, którzy pracują w różnych nurtach terapeutycznych. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować nasze metody do indywidualnych potrzeb każdego klienta, zapewniając kompleksową i skuteczną pomoc.

W dobie cyfrowej transformacji zdajemy sobie sprawę z potrzeby dostępności naszych usług, dlatego oferujemy również konsultacje online. To wygodna opcja dla tych, którzy cenią sobie elastyczność i dyskrecję, lub dla tych, którzy nie mogą osobiście odwiedzić naszego gabinetu w Krakowie.

Nasze podejście do psychoterapii jest holistyczne – skupiamy się nie tylko na problemach, ale przede wszystkim na potencjale i zasobach naszych klientów. Wspieramy ich w odkrywaniu i rozwijaniu własnych możliwości, co często prowadzi do głębokich i trwałych zmian w ich życiu.

W Gabinet Psychoterapii Self-Made Person każda historia jest ważna i traktowana z najwyższą troską. Zapraszamy do wspólnej pracy nad sobą, w atmosferze akceptacji, zrozumienia i profesjonalizmu. Razem możemy odkryć nowe ścieżki do lepszego życia i większej harmonii wewnętrznej.

Gabinet Psychoterapii Self-Made Person najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Psychoterapeuta Kraków
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Gabinet Psychoterapii Self-Made Person

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gabinet Psychoterapii Self-Made Person

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Nowoczesne biuro
  • Owoce w pracy
  • Pakiet socjalny
  • Parking dla pracowników
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Strefa relaksu
  • System premiowy
  • Zapewniony transport lub dopłata do dojazdów
  • Świeża kawa z ekspresu

Data aktualizacji: 29.05.2023

Mapa Gabinet Psychoterapii Self-Made Person

Siedziba główna

Oddział (Herbewo parter)

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
Gabinet Psychoterapii Self-Made Person
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Niepołomice
  3. Pruszków
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Gabinet Psychoterapii Self-Made Person - oferty archiwalne

  • Psychoterapeuta

    • Kraków
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • praca od zaraz
    • W związku z rozwojem Gabinetu Psychoterapii Self-Made Person mieszczącym się w centrum Krakowa zapraszam do współpracy psychoterapeutów różnych nurtów m.in. psychodynamiczny, systemowy, poznawczo-behawioralny, psychoanalityczny.

      Gabinet Psychoterapii Self Made-Person to kameralne miejsce, w którym ważnym aspektem pracy terapeutycznej jest zaangażowanie, chęć niesienia pomocy oraz wiara, że każdy człowiek posiada zasoby do wydobycia się z kryzysu.

      Zakres obowiązków

      • Samodzielnie prowadzenie procesów teraputycznych dzieci, młodzieży, dorosłych, par i rodzin zgodnie z kwalifikacjami.

      Wymagania

      • ukończone studia magisterskie na kierunku psychologia, pedagogika, socjologia, pielęgniarstwo
      • rozpoczęte/ lub w tracie całościowe czteroletnie szkolenie psychoterapii

      Oferujemy

      • atrakcyjne wynagrodzenie
      • elastyczny czas pracy
      • superwizję grupową
      • obsługe recepcj

Pracodawcy w Krakowie