Aktiv Sport

Czy to Twoja firma?

Aktiv Sport praca

Warszawa
Aktiv Sport to dynamicznie rozwijająca się firma z siedzibą w Warszawie, która od 2005 roku specjalizuje się w sprzedaży i serwisie sprzętu sportowego, głównie rowerowego i narciarskiego. Jako jedna z największych wypożyczalni nart w stolicy i największy w Polsce salon firmowy rowerów Electra, marka ta zyskała uznanie wśród miłośników aktywnego wypoczynku. Wyróżnia się indywidualnym podejściem do klienta, podkreślającymi wolność i niezależność wartościami, co odzwierciedla ducha sportu rekreacyjnego. Aktiv Sport oferuje szeroki asortyment produktów renomowanych marek, a dzięki autoryzacji serwisu SHIMANO i certyfikacji BOSCH, zapewnia najwyższą jakość usług. Firma stale inwestuje w rozwój, czego przykładem jest Centrum Testowe Rossignol oraz innowacyjna wypożyczalnia online. Z Aktiv Sport klienci otrzymują nie tylko sprzęt, ale i doświadczenie, które wzbogaca ich sportowe pasje.
Aktiv Sport najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Aktiv Sport

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Aktiv Sport

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki zatrudnienia

Data aktualizacji: 29.05.2023

Mapa Aktiv Sport

Siedziba główna

Oddział Warszawa

Praca Aktiv Sport - oferty archiwalne

  • Mechanik - serwisant rowerowy

    Aktiv Sport
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Szukamy doświadczonego i samodzielnego mechanika rowerowego, który będzie dzielił z nami rowerowo-narciarską pasję, łącząc ją z pracą.

      Nasza firma istnieje na rynku od 12 lat, posiadamy dwa sklepy rowerowo-narciarskie w Warszawie. Jesteśmy firmą z tradycjami ze stabilną pozycją finansową. W naszej ofercie znajdziesz rowery TREK, ELECTRA, MARIN, CREME. Zimą zajmujemy się sprzedażą, wynajmem i serwisem sprzętu narciarskiego.

      Nie szukamy osoby na sezon, szukamy osoby która zostanie z Nami na dłużej, oferując pracę cały rok.

      Jeśli jesteś/byłeś mechanikiem rowerowym, masz doświadczenie na stanowisku mechanika rowerowego, pozytywne podejście do życia i wysoką kulturę osobistą, pracowałeś w sklepie sportowym i lubisz jeździć na nartach lub rowerze - to ta praca jest właśnie dla Ciebie.

      Zakres obowiązków

      Na stanowisku serwisanta będziesz odpowiedzialny:

      • za naprawę wszelkich typów rowerów w tym: zaplatanie i budowa kół, odpowietrzanie hamulców, serwis piast wielobiegowych.

      • przegląd i diagnostyka rowerów elektrycznych ( Bosch, Bafang, Brose )

      • za bieżące zamówienia do serwisu w systemie B2B

      • układanie grafiku serwisowego

      • realizację celów serwisowych

      Wymagania

      • doświadczenie na stanowisku mechanika/serwisanta rowerowego

      • znajomość branży rowerowej w tym części i podzespołów

      • punktualność, sumienność i rzetelność w codziennym wykonywaniu zadań

      • nienaganna aparycja i schludny wygląd

      • znajomość serwisu rowerów elektrycznych będzie dodatkowym atutem

      • znajomość branży narciarskiej i obsługi maszyn serwisowych będzie również dodatkowym atutem

      • w serwisie pracujemy na aplikacji Bike Service App

      Oferujemy

      • wynagrodzenie, dostosowane do umiejętności i doświadczenia

      • pensja stała + premia lub % od wykonanych czynności serwisowych - do uzgodnienia

      • praca na pełen etat (umowa o pracę na czas nieokreślony)

      • 38 dni urlopu w roku

      • dostęp do Akademii Trek University, szkolenia online.

      • możliwość rozwoju i awansu w firmie

      • pracę w młodym zespole

      • interesujące szkolenia związane z branżą narciarską i rowerową

      • wyjazdy firmowe i testy sprzętu

Pracodawcy w Warszawie