Czy to Twoja firma?

Tomasz Oleksy Royal Garden praca

Kraków

Witaj w świecie Tomasz Oleksy Royal Garden, gdzie naszą pasją jest tworzenie niepowtarzalnych przestrzeni ogrodowych, które stają się naturalnym przedłużeniem domowego ciepła i komfortu. Nasza działalność zrodziła się z miłości do zieleni i pragnienia, aby każdy zakątek natury, który tworzymy, był wyjątkowy i bliski sercu naszych Klientów. Zlokalizowani w malowniczym Krakowie, z dumą oferujemy pełen zakres usług ogrodniczych, od projektowania po realizację i konserwację. Nasza misja jest prosta, lecz głęboka – pragniemy stworzyć przestrzeń, która sprawi, że Państwa ogród stanie się ulubionym miejscem do spędzania czasu, zarówno dla ciała, jak i dla duszy. Nasze wartości to fundament, na którym budujemy relacje z Klientami. Dyspozycyjność oznacza, że zawsze jesteśmy gotowi odpowiedzieć na Państwa potrzeby. Pielęgnacja to nasze zobowiązanie do utrzymania ogrodu w perfekcyjnym stanie. Kreatywne pomysły pozwalają nam tworzyć unikalne i inspirujące przestrzenie. Indywidualne podejście gwarantuje, że każdy projekt odzwierciedla osobowość i życzenia właściciela. Oferujemy nie tylko porady dotyczące projektu, ale również kompleksową realizację – od pierwszego szkicu po ostatni kwiat posadzony w ziemi. Nasze projekty są odzwierciedleniem marzeń naszych Klientów, przekształconych w zieloną rzeczywistość. Każdy ogród, który tworzymy, jest świadectwem naszej miłości do natury i zaangażowania w każdy, nawet najmniejszy detal. W Tomasz Oleksy Royal Garden rozumiemy, że ogród to nie tylko rośliny i ścieżki, to przestrzeń, gdzie wspomnienia są tworzone, gdzie rodzina i przyjaciele zbierają się, by dzielić chwile radości i spokoju. Dlatego też każdy projekt traktujemy jak dzieło sztuki, które ma za zadanie służyć i zachwycać przez lata. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już dziś cieszą się pięknem i harmonią, jaką oferuje Tomasz Oleksy Royal Garden – gdzie natura spotyka się z pasją, a marzenia o idealnym ogrodzie stają się rzeczywistością.

Tomasz Oleksy Royal Garden najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
rolnictwo / hodowla praca fizyczna

Oferty pracy Tomasz Oleksy Royal Garden

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Tomasz Oleksy Royal Garden

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Tomasz Oleksy Royal Garden

Siedziba główna

Tomasz Oleksy Royal Garden poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
Tomasz Oleksy Royal Garden
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Tomasz Oleksy Royal Garden - oferty archiwalne

  • Brygadzista

    • 7 000-10 000 zł / mies.
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Bardzo prosimy o składanie CV przez osoby posiadające dosiwadczenie na podobmnym stanowisku.

      Wraz z aplikacją bardzo prosimy o podanie oczekiwanego wynagrodzenia.

      Zakres obowiązków

      Twój zakres obowiązków

      • koordynacja pracowników

      • nadzór nad prowadzonymi pracami

      • pilotowanie zamówień materiałów niezbędnych do realizacji zleceń

      Wymagania

      Nasze wymagania

      • odpowiedzialność

      • punktualność

      • umiejętność współpracy z pracownikami

      • umiejętność współpracy z nadzorem na budowach

      • wykształcenie ogrodnicze

      • doświadczenie w branży ogrodniczej

      • wymagamy prawa jazdy kategorii B.

      • umiejętność posługiwaniem się exela oraz cada (podstawa - czytanie rysunków technicznych)

      • umiejętność rozpoznawania gatunków roślin

      • jezyk polski w mowie i piśmie

      Oferujemy

      • umowa o pracę plus premie

      • samochód, komórka, laptop

      • pracę w miłym zespole

      • oferujemy możliwość doszkalania się

      • NIE JEST TO PRACA FIZYCZNA

Pracodawcy w Krakowie