JB Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

JB sp. z o.o. praca

Warszawa

Od momentu naszego debiutu na rynku w 2012 roku, JB Sp. z o.o. z siedzibą w sercu Warszawy, nieustannie dąży do bycia synonimem rzetelności i profesjonalizmu w branży sklepów odzieżowych. Nasze usługi księgowe, kadrowe, doradztwo podatkowe i biznesowe, a także obsługa prawna i planowanie podatkowe, są fundamentem, na którym budujemy trwałe relacje z naszymi klientami.

Zatrudniając zespół składający się z pięciu wykwalifikowanych specjalistów, jesteśmy dumni z tego, że nasza mała, ale dedykowana ekipa jest w stanie zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Nasza współpraca z doradcami podatkowymi i uznawanymi kancelariami prawnymi rozciąga się poza granice Polski, sięgając Wielkiej Brytanii, Niemiec, a nawet tak odległych krajów jak Brazylia czy Singapur.

Jesteśmy dumni z posiadania certyfikatów księgowych nadawanych przez Ministerstwo Finansów, ACCA, SKwP, które są świadectwem naszego zaangażowania w zapewnienie bezpieczeństwa i jakości w prowadzonym biznesie. Nasza misja to nie tylko rzetelna i merytoryczna obsługa klienta, ale również budowanie z nim bezpiecznej przyszłości. Wiedza, doświadczenie, otwartość i pełna dyskrecja to wartości, które nas wyróżniają i pozwalają nam wyznaczać standardy w branży.

Jako JB Solutions, rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy, dlatego nasze podejście jest zawsze indywidualne i dostosowane do specyficznych potrzeb. Nasze usługi są kompleksowe, co oznacza, że niezależnie od tego, czy jesteś mikro, małym czy średnim przedsiębiorstwem, czy osobą fizyczną, możesz liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie prowadzenia działalności.

Zapraszamy do współpracy z JB Sp. z o.o., gdzie nasza historia, doświadczenie i wartości łączą się, aby zapewnić Ci usługi, które przekraczają oczekiwania. Razem możemy zbudować solidne fundamenty dla Twojego biznesu, oparte na zaufaniu, wiedzy i wzajemnym szacunku.

JB Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy JB Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JB Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.
Data aktualizacji: 29.05.2023

Mapa JB Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca JB Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Doradca klienta w sklepie sportowym

    • 5 000-6 000 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Sklep ForPro to nowo otwarty multibrandowy salon oferujący sprzedaż marek takich jak: On, New Balance, Patagonia, The North Face, Nike. Do swojego zespołu szukamy energicznej osoby na stanowisko Doradca klienta.

      Zakres obowiązków

      • Obsługa klientów zgodna ze standardami firmy

      • Profesjonalne doradztwo w zakresie doboru oferowanych przez markę produktów

      • Dbanie o ekspozycję towaru i porządek na sali sprzedaży

      Wymagania

      • Doświadczenie na podobnym stanowisku

      • Komunikatywność, otwartość na ludzi

      • Rzetelność i samodzielność w wykonywanej pracy

      • Dyspozycyjność do pracy w weekendy

      • Umiejętność komunikacji z zespołem oraz wspólnego dążenia do celów

      • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

      • Zainteresowanie sportem

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie wypłacane terminowo

      • Atrakcyjny system premiowania

      • Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe

      • Przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy

Pracodawcy w Warszawie