codus

Czy to Twoja firma?

codus praca

Warszawa

Firma LET.IS SYSTEM, s.r.o. należy do prężnie działających i rozwijających się firm w zakresie tworzenia i eksploatacji systemów informacyjnych do zarządzania firmą lub tworzenia indywidualnych systemów informacyjnych według wymagań klienta. Oddzielne działy zajmują się sprzedażą, rozwojem, szkoleniem i wsparciem klienta oraz dział prawny zajmujący się ochroną danych osobowych.

Spółką zależną jest codus sp. zoo. - System informacyjny dla placówek pomocy społecznej. Jest to jeden z największych systemów informacyjnych w Polsce.

Oferty pracy codus

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca codus

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Data aktualizacji: 29.05.2023

Mapa codus

Siedziba główna

Praca codus - oferty archiwalne

  • Szukamy pracowników socialnych z doświadczeniem.

    codus
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie wypełnij ankietę klikając w przycik APLIKUJ a potem umówimy się z Tobą na rozmowę o pracę.

      Zakres obowiązków

      • odpisowanie na E-maily
      • komunikacja z ośrodkami pomocy
      • prowadzenie szkoleń online oraz fizycznie z zakresu pomocy społecznej i naszego systemu

      Wymagania

      • doświadczenie z zakresu pomocy społecznej
      • znajomość języka polskiego oraz słowackiego / czeskiego

      Oferujemy

      • wynagrodzenie wysokości 4 000 PLN

Pracodawcy w Warszawie