Czy to Twoja firma?

AGA II s.c. Agata Modrzejewska, Monika Marczak praca

Warszawa

OPIS

Szukamy osób pewnych siebie, nie bojących się nowych wyzwań. Oferujemy pracę zarówno w pełnym, jak i w niepełnym wymiarze godzin – w zależności od preferencji. Dla nas najważniejsze jest zaangażowanie. Jeżeli dla Ciebie też, kliknij „Aplikuj”!

Data rozpoczęcia:

W dowolnym momencie w ciągu roku

Zakres obowiązków:

  • Sales assistance / aktywna sprzedaż i doradztwo

  • Cash desk & wrapping counter/ obsługiwanie kasy /program komputerowy

  • Decoration / dbanie o wizerunek Firmy oraz wystrój Salonu

  • Internal logistics / wewnętrzna logistyka

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?

  • Doświadczenia w sprzedaży detalicznej,

  • Znajomość branży

  • elastyczności pod względem godzin pracy,

  • wysoka kultura osobista.

  • brak nałogów

  • uczciwość bezwględna

  • ukierunkowania na klienta, umiejętności działania w zespole i wyczucia stylu.

OFERUJEMY

  • stabilną i atrakcyjną pracę,

  • wynagrodzenie dopasowane do umiejętności i uzyskiwanych wyników,

  • bogatą ofertę szkoleń wewnętrznych,

  • indywidualne planowanie kariery,

  • duże możliwości rozwoju

AGA II s.c. Agata Modrzejewska, Monika Marczak najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy AGA II s.c. Agata Modrzejewska, Monika Marczak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AGA II s.c. Agata Modrzejewska, Monika Marczak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AGA II s.c. Agata Modrzejewska, Monika Marczak

Salon Win i Alkoholi

Salon Win i Alkoholi 2

Praca AGA II s.c. Agata Modrzejewska, Monika Marczak - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Sprzedaży

    AGA II s.c. Agata Modrzejewska, Monika Marczak
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Poszukujemy Uczciwego Pracownika do Sprzedaży Win i Alkoholi na Pełen Etat

      Czy interesujesz się winem i innymi alkoholami? Jesteś uczciwy, bez nałogów i szukasz stabilnej pracy na pełen etat? Jeśli tak, mamy dla Ciebie idealną ofertę!

      O Nas:

      Jesteśmy renomowaną firmą specjalizującą się w sprzedaży win i alkoholi z całego świata. Nasza misja to dostarczanie naszym klientom najwyższej jakości produktów oraz wyjątkowej obsługi.

      Jak Aplikować:

      Jeśli spełniasz nasze wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV

      Zakres obowiązków

      Zakres Obowiązków:

      • Obsługa klienta: Doradztwo w zakresie wyboru win i alkoholi, odpowiadanie na zapytania klientów.
      • Sprzedaż: Realizacja sprzedaży w sklepie stacjonarnym oraz online, obsługa kasy fiskalnej.
      • Zarządzanie asortymentem: Przyjmowanie dostaw, dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów, kontrola stanów magazynowych.
      • Promocje i degustacje: Organizacja i prowadzenie degustacji oraz promocji produktów.
      • Dbanie o porządek: Utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy.

      Wymagania

      • Uczciwość i rzetelność: Szukamy osoby odpowiedzialnej i godnej zaufania.
      • Brak nałogów: Cenimy zdrowy tryb życia i poszukujemy osób wolnych od nałogów.
      • Komunikatywność: Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji z klientami.
      • Pasja do wina i alkoholi: Chęć poszerzania wiedzy na temat oferowanych produktów.
      • Doświadczenie: Mile widziane doświadczenie w sprzedaży detalicznej, gastronomii lub pokrewnych branżach.
      • Dyspozycyjność: Gotowość do pracy na pełen etat, w tym w weekendy i święta.

      Oferujemy

      Co

      • Atrakcyjne wynagrodzenie: Konkurencyjne wynagrodzenie z możliwością premii za wyniki sprzedażowe.
      • Szkolenia: Dostęp do specjalistycznych szkoleń z zakresu wina i innych alkoholi oraz możliwość uczestniczenia w degustacjach i kursach.
      • Stabilność zatrudnienia: Umowa o pracę na pełen etat.
      • Przyjazne środowisko pracy: Praca w zespole pasjonatów w dynamicznie rozwijającej się firmie.
      • Możliwości rozwoju: Perspektywy awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Pracodawcy w Warszawie