eepos Hungaria Bt.

Czy to Twoja firma?

eepos Hungaria Bt. praca

Kraków

Jesteśmy eepos Hungaria Bt., innowatorzy w dziedzinie produkcji maszyn przemysłowych, którzy od 2012 roku z pasją tworzą systemy suwnicowe najwyższej klasy. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Győr na Węgrzech, gdzie zespół składający się z 11-50 wykwalifikowanych pracowników codziennie dąży do perfekcji w każdym aspekcie naszej działalności.

Nasza oferta to nie tylko produkty, ale przede wszystkim rozwiązania. Tworzymy pojedyncze suwnice o zasięgu do 14 metrów, żurawie z ramieniem o długości do 6 metrów, a także specjalny profil nano ALU, który jest idealny dla zastosowań wymagających lekkości i wytrzymałości. Nasze modułowe osie podnoszące i kolumny medialne są zaprojektowane tak, aby dostarczać energię, sygnały i specjalne rozwiązania tam, gdzie są najbardziej potrzebne.

Jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej obecności – nasze siostrzane firmy znajdują się w Niemczech, Australii, Brazylii, Chinach, Indonezji, Japonii, Meksyku i Hiszpanii. To globalne zasięgi, które pozwalają nam na wymianę wiedzy i doświadczeń, a także na dostarczanie naszych innowacyjnych rozwiązań na całym świecie.

Innowacyjność i jakość to nasze filary. Nasze systemy suwnicowe są synonimem wysokiej wydajności i funkcjonalności, co pozwala naszym klientom na optymalizację operacji. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz systemu do magazynowania, czy do transportu ciężkich ładunków, zawsze znajdziemy najlepsze rozwiązanie, dostosowane do Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Nasze urządzenia spełniają rygorystyczne wymagania dyrektyw Unii Europejskiej i odpowiednich norm. Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie produktów, które nie tylko przyczyniają się do sukcesu naszych klientów, ale także zapewniają bezpieczeństwo użytkownikom.

Ponadto, oferujemy wszechstronne usługi doradcze już na etapie projektowania stanowisk pracy oraz konstrukcje stalowe pod własne urządzenia. Nasze wsparcie przy montażu obejmuje dokładne instrukcje i pomoc fachowego personelu, który jest dostępny również zdalnie.

Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko innowacyjne systemy suwnicowe i instalacje, ale także zrównoważone rozwiązania i materiały wysokiej jakości. Wierzymy w ręczną obsługę i szeroką gamę systemów suwnicowych dostosowanych do różnych branż i zastosowań.

W eepos Hungaria Bt. łączymy zaawansowaną technologię z indywidualnym podejściem do każdego klienta, tworząc rozwiązania, które naprawdę robią różnicę. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy już teraz cieszą się korzyściami płynącymi z naszych innowacyjnych systemów suwnicowych.

eepos Hungaria Bt. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Kraków
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy eepos Hungaria Bt.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca eepos Hungaria Bt.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Przedstawiciel handlowy

    JD Energia sp. z o.o.
    • 12 300-150 000 zł brutto / mies. (zal. od umowy)
    • cała Polska
    • umowa o pracę
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Regionalny Przedstawiciel Handlowy

    STAINER Sp. z o.o.
    • Poznań
    Dodana
  • Kasjer/Sprzedawca - BRALIN UL. WROCŁAWSKA

    Golden Serwis Sp. z o. o.
    • 28-28 zł brutto / godz.
    • Bralin
    • umowa zlecenie
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana
    Dodana

Mapa eepos Hungaria Bt.

Siedziba główna

Praca eepos Hungaria Bt. - oferty archiwalne

  • Inżynier sprzedaży suwnice

    • Wielkopolskie
    • pełny etat

      Zakres obowiązków

      Osoba ta będzie odpowiedzialna za poszukiwanie nowych klientów oraz aktywny marketing i sprzedaż maszyn i urządzeń w wyznaczonym regionie.

      Wymagania

      • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne
      • doświadczenie minimum 3-letnie na podobnym stanowisku pracy
      • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie
      • kreatywność i samodzielność w pracy
      • prawo jazdy kat. B
      • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
      • bardzo dobre umiejętności interpersonalne, negocjacyjne, komunikacyjne i organizacyjne
      • zorientowanie na rezultaty i wyniki biznesowe

      Oferujemy

      • umowę o pracę
      • udział w profesjonalnych szkoleniach
      • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i uzyskiwanych efektów
      • niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)
      • stałą pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
      • możliwości samorealizacji na samodzielnym stanowisku

Pracodawcy w Krakowie