Czy to Twoja firma?

NOCLEGI NAJEM USŁUGI Barbara Hornik praca

Wrocław

Witajcie w świecie komfortowych noclegów, gdzie każdy gość jest dla nas wyjątkowy. Jesteśmy Noclegi-Najem-Usługi Barbara Hornik, Wasz dom z dala od domu, położony w sercu malowniczego Wrocławia. Nasza historia rozpoczęła się w 2015 roku, kiedy to postanowiliśmy otworzyć nasze drzwi dla podróżujących, szukających przytulnego zakątka i wysokiej jakości usług.

Nasza oferta to przede wszystkim przestronne i wygodne pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe, każdy z nich wyposażony w łazienkę, telewizor, dostęp do Wi-Fi oraz lodówkę, byście mogli poczuć się jak w domu. Rozumiemy potrzeby naszych gości, dlatego też proponujemy noclegi pracownicze, dostosowane do wymagań osób odwiedzających Wrocław w celach zawodowych.

Jesteśmy dumni z naszej restauracji hotelowej, gdzie możecie rozpocząć dzień od świeżego i pożywnego śniadania, a także zakończyć je smacznym obiadem lub obiadokolacją. Wierzymy, że dobry posiłek to klucz do pełnego i satysfakcjonującego dnia.

Bezpieczeństwo i wygoda naszych gości to dla nas priorytet, dlatego oferujemy bezpłatny i monitorowany parking na terenie obiektu. Znajdując się zaledwie 5 km od centrum Wrocławia, nasz hotel jest idealną bazą wypadową, zarówno dla tych, którzy pragną odkrywać uroki miasta, jak i dla poszukujących spokoju w cichej okolicy.

Nasza lokalizacja to nasza przewaga konkurencyjna – bliskość centrum miasta, a jednocześnie odległość od miejskiego zgiełku, pozwala na odpoczynek i regenerację w komfortowych warunkach. Zapraszamy do Noclegi-Najem-Usługi Barbara Hornik, gdzie tradycja gościnności łączy się z nowoczesnością i komfortem. Odkryjcie z nami Wrocław, jego kulturę, historię i niezliczone atrakcje, które czekają tuż za progiem. Czekamy na Was!

NOCLEGI NAJEM USŁUGI Barbara Hornik najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy NOCLEGI NAJEM USŁUGI Barbara Hornik

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NOCLEGI NAJEM USŁUGI Barbara Hornik

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Data aktualizacji: 24.11.2023

Mapa NOCLEGI NAJEM USŁUGI Barbara Hornik

Siedziba główna

NOCLEGI NAJEM USŁUGI Barbara Hornik poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
NOCLEGI NAJEM USŁUGI Barbara Hornik
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Gdańsk
  3. Bielsko-Biała
  4. Kraków
  5. Slesin
  6. Warszawa
  7. Wojkowice
  8. Gorzów Wielkopolski

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca NOCLEGI NAJEM USŁUGI Barbara Hornik - oferty archiwalne

  • OFERUJEMY PRACĘ NA STANOWISKU ZARZĄDCY HOTELU

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Jesteśmy dobrze prosperującym hotelem, oferującym szeroki zakres usług turystycznych, noclegów zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. Poszukujemy doświadczonego i odpowiedzialnego Zarządcy Hotelu, który będzie zarządzać naszym obiektem z pasją i zaangażowaniem. Dajemy również możliwość zatrudnienia dla osoby towarzyszącej. Oferujemy miejsce zamieszkania.

      Zakres obowiązków

      • Koordynacja działalności całego hotelu

      • Zarządzanie personelem

      • Nadzorowanie pracy recepcji, obsługi pokojowej i innych działów hotelu

      • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi dla gości i dbanie o ich satysfakcję

      • Rozwiązywanie problemów i konfliktów, które mogą wystąpić w hotelu

      • Współpraca z dostawcami i kontrahentami

      • Zarządzanie rezerwacjami i planowanie zajętości pokoi

      • Utrzymywanie hotelu w czystości i porządku, dbanie o estetykę wnętrz i ogrodów

      • Sprawdzanie zgodności z regulacjami dotyczącymi bezpieczeństwa i higieny w hotelu

      • Przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji gości

      • Organizowanie imprez i spotkań w hotelu

      • Raportowanie wyników działalności hotelu oraz przygotowywanie analiz i prognoz.

      Wymagania

      • Doświadczenie w pracy hotelarskiej
      • Umiejętność obsługi i nadzorowania pracy recepcji, w tym rezerwacji i zameldowań/wymeldowań gości
      • Umiejętność pozyskiwania gości hotelowych – dzierżawców
      • Zdolność wystawiania faktur i prowadzenia dokumentacji związanej z obsługą księgową firm i osób prywatnych
      • Zdolności organizacyjne, umiejętność zarządzania personelem i obiektem
      • Umiejętność rozwiązywania problemów i elastyczność w podejściu do potrzeb klientów

      Oferujemy

      • Miejsce zamieszkania
      • Przyjazne środowisko pracy

Pracodawcy w Wrocławiu