CIBET REenergy Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

CIBET REenergy sp. z o.o. praca

Warszawa

Od ponad trzech dekad jesteśmy pionierami w dziedzinie odnawialnych źródeł energii. Nasza historia rozpoczęła się w 1988 roku jako przedsiębiorstwo naukowo-techniczne, a w 2008 roku zrodziła się CIBET REenergy, kontynuująca misję innowacji i ekologicznego postępu. Z siedzibą w sercu Warszawy, nasza firma jest synonimem zaangażowania w przyszłość energetyki.

Specjalizujemy się w przygotowaniu i realizacji projektów z branży odnawialnych źródeł energii, takich jak wiatr, słońce i biomasa. Nasza oferta handlowa obejmuje wysokiej klasy produkty, w tym zbiorniki na ciepłą wodę, płytowe wymienniki ciepła, czy też kotły na biomasę. Jesteśmy dumni, że jako wyłączny przedstawiciel na Polskę oferujemy zawory kulowe BÖHMER oraz system nadzoru rurociągów BRANDES.

W CIBET REenergy stawiamy na jakość i terminowość. To one są fundamentem naszej reputacji. Nasze bogate doświadczenie, zaplecze techniczne i finansowe oraz wykwalifikowany personel to nasze atuty, które pozwalają nam na ciągłe podnoszenie poprzeczki w branży.

Nie tylko dostarczamy produkty, ale również oferujemy kompleksowe usługi doradcze w zakresie energetyki odnawialnej, audyt projektów oraz obsługę techniczną farm wiatrowych i serwis techniczny instalacji. Naszym klientom zapewniamy wsparcie na każdym etapie – od koncepcji po realizację i dalszą eksploatację.

W naszej pracy kierujemy się pasją do innowacji i zrównoważonego rozwoju. Z zaangażowaniem podchodzimy do każdego projektu, mając na uwadze nie tylko aspekty techniczne, ale również wpływ na środowisko i społeczność.

Chociaż nasze korzenie są głęboko zakorzenione w Polsce, nasze ambicje i działania mają zasięg, który wykracza poza lokalny rynek. Z dumą reprezentujemy polską myśl technologiczną w obszarze odnawialnych źródeł energii, dążąc do tego, aby nasze rozwiązania przyczyniały się do globalnej zmiany na lepsze.

W CIBET REenergy wierzymy, że przyszłość należy do tych, którzy inwestują w zieloną energię. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej misji tworzenia czystszego i bardziej zrównoważonego świata. Razem możemy tworzyć energię przyszłości.

CIBET REenergy Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy CIBET REenergy Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CIBET REenergy Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa CIBET REenergy Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Poznań
  3. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca CIBET REenergy Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Inżynier handlowiec – branża grzewcza i OZE

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • CIBET REenergy, doświadczona firma z branży grzewczej i OZE, poszukuje pracowników na stanowisko Inżyniera handlowca – branża grzewcza i OZE

      Zakres obowiązków

      • Utrzymywanie kontaktów z klientami
      • Pozyskiwanie nowych klientów
      • Doradztwo i dobór urządzeń na podstawie danych do klienta
      • Przygotowywanie ofert sprzedaży urządzeń
      • Prowadzenie procesu sprzedaży urządzeń (obsługa magazynu i sprzedaży)
      • Prowadzenie procesu zakupu urządzeń u dostawców (zamówienia do dostawcy)

      Wymagania

      • Wykształcenie inżynierskie
      • Komunikatywność
      • Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
      • Doświadczenie w branży handlowej będzie dodatkowym atutem
      • Wiedza z zakresu OZE będzie dodatkowym atutem
      • Jęz. Angielski: komunikatywność w mowie i w piśmie
      • Jęz. Niemiecki będzie dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • Zatrudnienie w stabilnej firmie i miłym zespole
      • Dobrą atmosferę w pracy
      • Umowę o pracę
      • Szkolenia z obsługi programów branżowych
      • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: komputer, telefon
      • Możliwość rozwoju zawodowego

Pracodawcy w Warszawie