Soltax Sp. z o.o

Czy to Twoja firma?

Soltax sp. z o.o. praca

Warszawa

W samym sercu Warszawy, gdzie puls biznesu bije najsilniej, znajduje się Soltax – nasza firma, która od lat nieustannie wspiera przedsiębiorczość, oferując kompleksowe usługi doradcze, księgowe oraz prawne. Z pasją podchodzimy do każdego wyzwania, które stawia przed nami rynek i nasza rosnąca grupa zadowolonych klientów – ponad 100 przedsiębiorstw z różnorodnych branż, które zaufały naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi.

Nasza misja to nie tylko sucha obsługa biznesowa, ale przede wszystkim tworzenie warunków, w których każda firma – niezależnie od wielkości i etapu rozwoju – może osiągnąć pełnię swojego potencjału. Dążymy do tego, by zaplanować optymalną strukturę finansową i formalno-prawną, która zapewni naszym klientom bezpieczeństwo i pozwoli na skupienie się na tym, co najważniejsze – ich własnej działalności.

Nasze usługi księgowe i kadrowo-płacowe, doradztwo biznesowe i finansowe to nie tylko zobowiązania wobec klientów, ale przede wszystkim obietnica jakości i zaangażowania. Każdego dnia dążymy do doskonałości, aby nasza firma była synonimem wiarygodności i stabilności finansowej, co potwierdza nasz kapitał zakładowy.

W Soltax rozumiemy, że każde przedsiębiorstwo jest wyjątkowe i zasługuje na indywidualne podejście. Dlatego też, mimo braku danych na temat naszych unikalnych przewag konkurencyjnych, jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie, elastyczność i gotowość do dostosowania się do zmieniających się warunków rynkowych stanowią o naszej wyjątkowości.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już dziś cieszą się owocami naszej wspólnej pracy. Razem możemy więcej – Soltax to partner, na którym można polegać.

Soltax Sp. z o.o najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia hr / kadry

Oferty pracy Soltax Sp. z o.o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Soltax Sp. z o.o

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Soltax Sp. z o.o

Siedziba główna

Soltax Sp. z o.o poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Gdańsk
  3. Marki
  4. Mińsk Mazowiecki
  5. Siedlce
  6. Sosnowiec
  7. Częstochowa
  8. Piaseczno

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Soltax Sp. z o.o - oferty archiwalne

  • Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa

    • 7 000-12 000 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • Kompleksowe prowadzenie ksiąg handlowych

      • Prowadzenie księgowości osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą

      • Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i merytorycznym

      • Koordynacja działań związanych z zamknięciem miesiąca (sporządzanie deklaracji VAT, CIT, PIT)

      • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami

      • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS)

      • Sporządzenie wstępnej wersji Sprawozdania Finansowego

      Wymagania

      • Co najmniej 2-3 letnie doświadczenie na stanowisku samodzielna/y księgowa/y

      • Znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych

      • Dobra znajomość programu Excel mile widziana

      • Doskonała organizacja pracy

      • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

      • Komunikatywność i duża kultura osobista

      Oferujemy

      • Samodzielne stanowisko z szerokim zakresem odpowiedzialności

      • Możliwość rozwoju zawodowego – dofinansowanie kursów i studiów kierunkowych

      • Codzienne wsparcie zespołu w rozwiązywaniu bieżących problemów

      • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

      • Elastyczny czas pracy (jesteśmy otwarci na „młodych rodziców”)

      • Możliwość częściowo pracy zdalnej w razie potrzeby

Pracodawcy w Warszawie