Czy to Twoja firma?

MM INNOVATION Sp.z o.o. praca

Warszawa

Od momentu naszego powstania w lutym 2014 roku, MM INNOVATION Sp. z o.o. z siedzibą w sercu Warszawy, nieustannie dąży do bycia liderem w dziedzinie naprawy i konserwacji maszyn. Nasza pasja i zaangażowanie w dostarczanie usług najwyższej jakości odzwierciedlają się w każdym aspekcie naszej działalności. Z dumą oferujemy również profesjonalne usługi wynajmu samochodów i zarządzania flotą, które są skrojone na miarę potrzeb naszych klientów. W MM INNOVATION rozumiemy, jak ważna jest niezawodność i efektywność w każdym przemyśle. Dlatego też, każdy projekt traktujemy z indywidualnym podejściem, zapewniając, że nasze rozwiązania są nie tylko innowacyjne, ale także dostosowane do specyficznych wymagań naszych klientów. Nasze usługi są synonimem jakości, co potwierdza zaufanie, jakim obdarzają nas partnerzy biznesowi. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy łączą wiedzę techniczną z praktycznym doświadczeniem, aby zapewnić naszym klientom niezrównaną wartość. Wszystko to realizujemy z myślą o przyszłości – zarówno naszej firmy, jak i klientów, którym służymy. Nasze ambicje są duże, ale fundamentem naszej działalności jest solidna podstawa kapitałowa, co gwarantuje stabilność i perspektywę długoterminowego rozwoju. W MM INNOVATION jesteśmy przekonani, że sukces naszych klientów jest również naszym sukcesem. Dlatego też, każdego dnia pracujemy z pasją, aby nasze usługi były synonimem doskonałości i innowacyjności. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu profesjonalizmowi i doświadczeniu. Razem możemy tworzyć przyszłość, w której jakość i innowacja idą w parze z niezawodnością i efektywnością.

MM INNOVATION Sp.z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy MM INNOVATION Sp.z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MM INNOVATION Sp.z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MM INNOVATION Sp.z o.o.

Siedziba główna

Punkt wypożyczania aut nr 2

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
MM INNOVATION Sp.z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Kraków
  3. Wrocław
  4. Bielsko-Biała
  5. Pruszków
  6. Poznań
  7. Bydgoszcz
  8. Olsztyn
  9. Ostrów Wielkopolski
  10. Zabki

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca MM INNOVATION Sp.z o.o. - oferty archiwalne

  • Kierowca od zaraz

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Firma zajmująca się obsługą systemu miejskiego w Warszawie poszukuję kierowcy.

      Zakres obowiązków:

      - usługi transportowe autem typu furgon

      - obsługa smartphone'a (raportowanie w systemie elektronicznym )

      Oczekiwania:

      - prawo jazdy kat. B

      - doświadczenie w prowadzeniu auta dostawczego

      - dyspozycyjność i punktualność

      - praca w prężnie rozwijającej się firmie

      - stabilne warunki zatrudnienia

      - elastyczne grafiki

      Zapewniamy szkolenie wprowadzające

      Wymagania

      Doświadczenie w prowadzeniu busów do 3.5T

      Oferujemy

      Stała pracę w prężnie rozwijającej sie firmie.

      Elastyczny grafik pracy

      Elastyczne godziny pracy

Pracodawcy w Warszawie