Hamed S.C. P.Hoffman, A.Hoffman, M.Hoffman

Czy to Twoja firma?

Hamed S.C. P.Hoffman, A.Hoffman, M.Hoffman praca

Warszawa

Hamed S.C. P.Hoffman, A.Hoffman, M.Hoffman najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Hamed S.C. P.Hoffman, A.Hoffman, M.Hoffman

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Hamed S.C. P.Hoffman, A.Hoffman, M.Hoffman

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Hamed S.C. P.Hoffman, A.Hoffman, M.Hoffman

Siedziba główna

Magazyn

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Poznań
  3. Bytom
  4. Sulejówek
  5. Wrocław
  6. Białystok
  7. Włocławek
  8. Piaseczno
  9. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Hamed S.C. P.Hoffman, A.Hoffman, M.Hoffman - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Sprzedaży

    • 4 000-7 000 zł / mies.
    • Piaseczno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Firma Hamed dystrybutor sprzętu medycznego jednorazowego użytku i właściciel sklepu internetowego „Medimall.pl” poszukuje nowych pracowników na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży.

      Zakres obowiązków

      • Praca w programie Wapro Mag (WF-Mag);
      • Przyjmowanie zamówień składanych drogą elektroniczną (e-mail) lub telefoniczną;
      • Generowanie zamówień do dostawców;
      • Wprowadzanie faktur zakupowych;
      • Obsługa zamówień ze sklepu internetowego;
      • Przygotowanie ofert handlowych dla klientów;
      • Księgowanie wpłat;
      • Przyjmowanie reklamacji od klientów;
      • Składanie reklamacji do dostawców

      Wymagania

      • Umiejętność obsługi komputera;
      • Dobra organizacja pracy, pracowitość i samodzielność;
      • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w sprzedaży i na stanowiskach administracyjnych;
      • Umiejętność obsługi programu Wapro Mag (WF-Mag) będzie dodatkowym atutem;
      • Wykształcenie minimum średnie

      Oferujemy

      • Pierwsze 3 miesiące pracy spędzisz na szkoleniu, podczas którego nauczymy Cię naszych standardów pracy, obsługi niezbędnych programów komputerowych (Wapro Mag, pakiet Office, obsługa platformy naszego sklepu internetowego) oraz asortymentu, który oferuje nasza firma;
      • Po 3 miesiącach będziesz gotowy/a by samodzielnie pracować – cały czas będą Cię wspierać starsi specjaliści ds. sprzedaży;
      • Praca od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-16:00;
      • Możliwość awansu na starszego specjalistę ds. sprzedaży
      • Miejsce pracy: Piaseczno koło Warszawy

Pracodawcy w Warszawie