Miltom Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Miltom sp. z o.o. praca

Warszawa

Firma Miltom powstała i nieprzerwanie działa od 1995 roku, opierając swój rozwój o całkowicie polski kapitał.

Od początku działalności koncentrujemy się na rozwoju naszych umiejętności w dziedzinie projektowania, montażu i serwisu stalowych skręcanych zbiorników na wodę.

W chwili obecnej nasze realizacje są znane na rynku polskim i zagranicą, a produkowane przez nas instalacje zostały sprawdzone przez szeroką grupę odbiorców.

Jesteś zainteresowany pracą w zgranym zespole ludzi, interesuje Cię rozwój Twoich umiejętności i bezpieczeństwo, które zapewni umowa o pracę?

Dołącz do zespołu Miltom. Opowiedz nam o sobie, o swoich umiejętnościach i oczekiwaniach.

Miltom Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy praca fizyczna inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Miltom Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Miltom Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Miltom Sp. z o.o.

Siedziba główna

Miltom Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Radzymin
  2. Wrocław
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Miltom Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Projektant/Kreślarz CAD

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • POSZUKUJEMY:

      PROJEKTANTA/KREŚLARZA CAD

      Zakres obowiązków

      • projektowanie elementów zbiornika
      • rysunki warsztatowe, montażowe i do DTR-ek
      • specyfikacje materiałowe do kontraktów
      • sporządzanie kompletnej dokumentacji projektowej

      Wymagania

      • wykształcenia technicznego / umiejętności projektowania (doświadczenie w projektowaniu konstrukcji stalowych, mile widziane doświadczenie w branży ppoż.)
      • bardzo dobrej obsługi programu AutoCad (mile widziana obsługa SolidEdge)
      • odpowiedzialności, dokładności, zaangażowania, umiejętności pracy w zespole
      • znajomości języka angielskiego

      Oferujemy

      • pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
      • samodzielność w realizacji zadań
      • możliwość rozwoju

Pracodawcy w Warszawie