Czy to Twoja firma?

Kwiaciarnia MICHAEL praca

Warszawa

Od ponad trzech dekad, Kwiaciarnia MICHAEL jest synonimem piękna i tradycji w sercu Warszawy Gocław. Nasza historia rozpoczęła się w 1985 roku, i od tego czasu nieustannie tworzymy bukiety, które przemawiają do serc i wyobraźni naszych klientów. Jesteśmy dumni, że możemy dzielić się z Wami naszą pasją do florystyki, która jest zarówno naszym zawodem, jak i największą życiową miłością.

W Kwiaciarni Michael, każdy bukiet to dzieło sztuki, uosabiające wysoki poziom usług i solidność wykonania, które są odzwierciedleniem naszych głęboko zakorzenionych wartości. Nasze indywidualne podejście do klienta gwarantuje, że każde zamówienie jest traktowane z wyjątkową troską i uwagą na detale. Od bukietów ślubnych, przez świeże kompozycje kwiatowe, aż po wieńce pogrzebowe i dekoracje okolicznościowe - oferujemy szeroki wachlarz usług, aby spełnić wszystkie Wasze kwiatowe potrzeby.

Jako członek międzynarodowej sieci EUROFLORIST, mamy możliwość wysyłania kwiatów do dowolnego miejsca w Polsce i na całym świecie, co jest naszym niekwestionowanym atutem. To pozwala nam dotrzeć z naszymi kompozycjami tam, gdzie tylko chcecie, by przekazać emocje, które czasem trudno wyrazić słowami.

Rozumiemy, że kwiaty to nie tylko dekoracja, ale przede wszystkim sposób na wyrażenie uczuć. Dlatego oferujemy nie tylko dostawę kwiatów na terenie Warszawy i okolic, ale również fachowe doradztwo. Jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące pielęgnacji i uprawy roślin, dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Długoletnia tradycja, której jesteśmy wierni, nie oznacza braku nowoczesności. W Kwiaciarni Michael łączymy klasykę z nowymi trendami, aby zawsze oferować Wam produkty, które są nie tylko piękne, ale i niepowtarzalne. Zapraszamy do naszego świata pełnego barw, zapachów i emocji, gdzie każdy bukiet opowiada własną historię.

Kwiaciarnia MICHAEL najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Florysta Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Kwiaciarnia MICHAEL

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kwiaciarnia MICHAEL

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Kwiaciarnia MICHAEL

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Kwiaciarnia MICHAEL
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Poznań
  3. Wrocław

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Kwiaciarnia MICHAEL - oferty archiwalne

  • Florystka/ Bukieciarka od zaraz Kwiaciarnia Michael (Gocław, Warszawa)

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Kwiaciarnia Michael istniejąca na rynku od ponad 35 lat zatrudni florystkę /florystę/ bukieciarkę od zaraz.

      Zakres obowiązków

      • Obsługa klienta.
      • Tworzenie kompozycji kwiatowych .
      • Pielęgnacja kwiatów doniczkowych (dobór odpowiednich kwiatów dla klientów).

      Wymagania

      Poszukujemy uśmiechniętej, odpowiedzialnej i dyspozycyjnej osoby (wiek 30+).

      Mile widziane doświadczenie na tym lub podobnym stanowisku (praca z kwiatami).

      Oferujemy

      umowę o pracę na czas niekoreślony (po pozytywnej weryfikacji okresu próbnego).

      Praca zmianowa również w weekendy. Jesteśmy rodzinną firmą, która oferuje tylko najlepszej jakości kwiaty oraz miłą obsługę.

      Praca stacjonarna przy ulicy Bora-Komorowskiego 48B w Warszawie (Praga-Południe, Gocław).

Pracodawcy w Warszawie