KOI SUSHI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Czy to Twoja firma?

KOI SUSHI sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Kraków

Zapraszamy do świata KOI SUSHI, gdzie każdy kęs to podróż po bogatych smakach azjatyckiej kuchni. Nasza przygoda z sushi rozpoczęła się w sercu Wrocławia, gdzie z pasją i zaangażowaniem tworzymy kulinarne dzieła sztuki. Nasz założyciel, z dwudziestoletnim doświadczeniem w sztuce sushi, przekłada swoją wiedzę i umiejętności na niezrównaną jakość naszych dań.

Specjalizujemy się w przygotowywaniu sushi, które zachwyca zarówno wyglądem, jak i smakiem. Wybieramy tylko najświeższe ryby i owoce morza, a nasze tradycyjne receptury są strzeżonym sekretem, który gwarantuje niepowtarzalność naszych potraw. Nasze sushi to nie tylko posiłek, to doświadczenie, które zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienia.

W KOI SUSHI każdy szczegół ma znaczenie. Jesteśmy dumni z tego, że nasze sushi jest przygotowywane z najlepszych, wyselekcjonowanych składników. To nasza tajemnica wyjątkowego smaku i świeżości, którą możecie Państwo poczuć w każdym kawałku.

Rozumiemy, że czasami najlepsze chwile spędza się w domowym zaciszu, dlatego z myślą o naszych klientach oferujemy usługę dowozu sushi prosto do Waszych drzwi. Dzięki opcji "#ZOSTAŃWDOMU" możecie cieszyć się wykwintnym posiłkiem bez potrzeby wychodzenia z domu.

Wyróżnia nas nie tylko doświadczenie, ale i indywidualne podejście do każdego klienta. W KOI SUSHI każdy gość jest traktowany wyjątkowo, a jego zadowolenie jest naszym priorytetem. Chociaż nie możemy się pochwalić naszymi wartościami i misją w tradycyjny sposób, to nasze działania każdego dnia odzwierciedlają to, co dla nas najważniejsze – zamiłowanie do sushi i zadowolenie klientów.

Zapraszamy do doświadczenia smaku prawdziwego sushi w KOI SUSHI. Odkryjcie z nami magię azjatyckiej kuchni, gdzie każdy posiłek to niezapomniana uczta dla zmysłów.

KOI SUSHI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna

Oferty pracy KOI SUSHI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KOI SUSHI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KOI SUSHI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

KOI SUSHI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca KOI SUSHI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • SUSHI MASTER - NAGO SUSHI & SAKE

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Restauracja "Nago Sushi & Sake" poszukuje kandydatów na stanowisko Sushi Chef. Jeśli pasjonujesz się kuchnią japońską i sushi, jesteś punktualny, komunikatywny, z doświadczeniem w zawodzie lub chcesz rozwijać się w tej dziedzinie, zapraszamy do aplikowania!

      Zakres obowiązków

      • Przygotowywanie potraw

      • Obsługa gości przy sushi barze

      • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

      • Przygotowywanie ryb i innych produktów

      Wymagania

      • Punktualności i sumienności w wykonywaniu obowiązków

      • Mile widziane doświadczenie na stanowisku Sushi Chef

      • Znajomości języka angielskiego

      • Wysokiej prezencji i umiejętności obsługi gości przy sushi barze

      • Wysokiej kultury osobistej i łatwości w nawiązywaniu kontaktu z gośćmi

      Oferujemy

      • Wysokie zarobki, uzależnione od doświadczenia i umiejętności

      • Dodatkowe premie motywacyjne

      • Dzielenie się napiwkami z całym zespołem (doliczane do rachunków)

      • Pyszne obiady pracownicze

      • Rabaty pracownicze na wszystko z naszego menu

      • Szkolenia podnoszące kwalifikacje i umiejętności

      • Wyjścia integracyjne dla zespołu

      • Wesołą i luźną atmosferę w pracy

      • Pracę na podstawie umowy zlecenie, umowy o pracę lub B2B (do wyboru)

      • Bez względu na formę zatrudnienia, honorujemy płatne urlopy i zwolnienia lekarskie (L4)

Pracodawcy w Krakowie