Angel

Czy to Twoja firma?

Angel praca

Warszawa
Jako Angel Warszawa, jesteśmy dumni z naszej wieloaspektowej działalności, która obejmuje realizację prestiżowych obiektów mieszkaniowych i komercyjnych, zarządzanie nieruchomościami oraz kreowanie skutecznych kampanii w branży reklamowej. Nasze dziewięcioletnie doświadczenie w tworzeniu stron internetowych i wsparciu posprzedażowym klientów pozwala nam zrozumieć i spełniać ich potrzeby na najwyższym poziomie. Jesteśmy laureatami wielu nagród w dziedzinie architektury, budownictwa i designu, co potwierdza naszą ugruntowaną pozycję na rynku. W Angel Warszawa stawiamy na ekologię i innowacyjność w naszych projektach, jednocześnie kierując się wartościami takimi jak wiarygodność i rzetelność. Nasza oferta jest szeroka – od profesjonalnego doradztwa i wsparcia technicznego, po usługi fryzjerskie i kosmetyczne, co świadczy o naszym zaangażowaniu w zapewnienie kompleksowej obsługi naszych klientów.
Angel najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kosmetolog Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Angel

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Angel

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Angel

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Angel
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Wrocław

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Angel - oferty archiwalne

  • Kosmetolog/masażysta

    Angel
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • ❤ KOSMETOLOG/ MASAŻYSTKA Klinika kosmetologii i medycyny estetycznej z siedzibą w Warszawie przy ul. Mokotowskiej 55 poszukuje osób o wysokich umiejętnościach na stanowisko kosmetologa/kosmetyczki,masażystek . Chętnie podejmiemy współpracę i przeszkolimy osoby, które chcą się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności.

      Zakres obowiązków

      • Opieka nad Pacjentem,
      • Wykonywanie zabiegów kosmetycznych,
      • Przygotowanie Pacjenta do zabiegu,
      • Prowadzenie dokumentacji medycznej,
      • Dbałość o stanowisko pracy,
      • Wspieranie pracy współpracowników i przełożonych.

      Wymagania

      • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
      • Umiejętność organizacji pracy własnej, skuteczność działania,
      • Skrupulatność, rzetelność, komunikatywność, uczciwość, lojalność, elastyczność, umiejętność obsługi klienta, - pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie w powierzone zadania, jak również inicjatywa w działaniu,
      • Umiejętności interpersonalne, wysoka kultura osobista, pogodna osobowość, energiczność,
      • Kreatywne podejście do pracy,
      • Umiejętności sprzedażowe (pozyskiwanie/ utrzymanie nowych klientów, a przynajmniej chęć rozwijania się w tym zakresie),
      • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

      Oferujemy

      • Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
      • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,
      • Pracę w pełnym wymiarze godzin,
      • Pakiet wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń potwierdzonych imiennym certyfikatem z zakresu produktów, urządzeń oraz opieki nad Pacjentem,
      • Sympatyczna atmosfera pracy w dynamicznym, młodym, ale doświadczonym zespole,
      • Możliwość rozwoju kompetencji na samodzielnym stanowisku,
      • Przyjazna kultura organizacyjna,
      • Dostęp do najnowocześniejszych technologii, produktów i urządzeń medycyny estetycznej,
      • Możliwość zdobycia doświadczenia w zawodzie,
      • Dużo pozytywnej energii.

Pracodawcy w Warszawie