Czy to Twoja firma?

Phinance S.A. praca

Kraków

Od ponad dwudziestu lat, w Phinance S.A., z pasją tworzymy historię polskiego rynku finansowego. Nasza siedziba główna, zlokalizowana w sercu Wielkopolski, w Poznaniu, jest świadkiem dynamicznego rozwoju i nieustannego poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, które odpowiadają na potrzeby naszych Klientów. Jesteśmy dumni z tego, że jako jedna z największych firm pośrednictwa finansowego w Polsce, zatrudniamy ponad 1200 wykwalifikowanych specjalistów, którzy każdego dnia przekładają nasze wartości - zaufanie, niezależność, profesjonalizm, radość, bezpieczeństwo i współpracę - na konkretne działania. To dzięki nim, nasze usługi finansowe, takie jak inwestycje i oszczędności, ubezpieczenia majątku i na życie, kredyty hipoteczne, finanse dla firm oraz obsługa nieruchomości, cieszą się niezmiennym uznaniem na rynku. Nasza misja jest jasna i niezmienna - zapewniamy naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa i spokoju. To założenie przyświeca nam od momentu założenia firmy w 2002 roku i jest fundamentem, na którym budujemy nasze relacje z Klientami. W Phinance S.A. cenimy sobie niezależność. Dzięki temu możemy oferować najszerszą gamę produktów finansowych, wybierając te, które najlepiej odpowiadają indywidualnym potrzebom naszych Klientów. Nasze Service Center to przykład zaangażowania w dostarczanie usług na najwyższym poziomie, z gwarancją stałej obsługi zgodnie z Service Level Agreement. Jako członkowie Związku Niezależnych Instytucji Finansowych oraz Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, aktywnie uczestniczymy w procesie regulacji rynku finansowego, co świadczy o naszym zaangażowaniu w kształtowanie standardów branżowych. Nasze działania są zawsze zgodne z zasadami dobrej praktyki, co potwierdzają wdrożone w naszej firmie systemy zarządzania CRM oraz narzędzia komunikacyjne, takie jak Panel Klienta i System Direct. W Phinance S.A. łączymy doświadczenie i tradycję z nowoczesnością i innowacyjnością. Jesteśmy przekonani, że to połączenie jest kluczem do sukcesu i satysfakcji naszych Klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już dziś cieszą się finansowym bezpieczeństwem i spokojem, którym służymy.

Phinance S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
bankowość / finanse

Oferty pracy Phinance S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Phinance S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Phinance S.A.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Phinance S.A.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Kraków
  3. Wrocław
  4. Bielsko-Biała
  5. Piekary Śląskie
  6. Bydgoszcz
  7. Gliwice
  8. Przemyśl
  9. Katowice
  10. Karpacz

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Phinance S.A. - oferty archiwalne

  • Doradca finansowy w Phinance S.A.

    • Kraków
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • W Phinance S.A. istnieje już od 21 lat - jesteśmy największą kancelarią pośrednictwa finansowego w kraju, dajemy doskonałe możliwości rozwoju naszym współpracownikom i dbamy o finanse klientów działając na sektorze bankowym, inwestycyjnym oraz ubezpieczeniowym.
      Współpracujemy z większością towarzystw ubezpieczeniowych, banków, wieloma TFI oraz podmiotami finansowymi pomagając klientom

      Zakres obowiązków

      • przedstawimy Ci istotę planowania finansowego w praktyce,

      • zapoznamy Cię ze skutecznymi metodami pozyskiwania klientów i budowania długoterminowych relacji biznesowych,

      • zobaczysz w jaki sposób porównywać różne oferty dostępne na rynku finansowym i korzystnie doradzać klientom w zakresie kredytów hipotecznych, ubezpieczeń, planów emerytalnych czy inwestycji,

      • weźmiesz udział w szkoleniach z zakresu finansów osobistych i firmowych z naciskiem na praktykę,

      • rozwiniesz swoje kompetencje miękkie osadzone w sferze biznesowej,

      • zapoznasz się z realiami i praktyczną stroną rynku finansowego a także z procesami i schematami działania rynku,

      • płynnie rozpoczniesz karierę zawodową.

      Wymagania

      • bystry i kreatywny umysł, otwarty na nieszablonowe rozwiązania,

      • ambicja i wytrwałość w dążeniu do celu,

      • wysoka komunikatywność,

      • wykształcenie min. średnie i chęć do dalszej nauki,

      • wolne min 20h godz. tygodniowo

      Oferujemy

      • podstawowe wynagrodzenie + premie,
      • współpracę w oparciu o umowę zlecenie,
      • elastyczny grafik dostosowany do Twoich i naszych zajęć,
      • dogodną lokalizację biura w centrum Krakowa,
      • naukę nowego zawodu od podstaw uczestnicząc w naszym programie wdrożeniowym,
      • bogaty system szkoleń oraz warsztatów prowadzonych przez certyfikowanych doradców finansowych
      • opiekę mentora i jego wsparcie na każdym etapie wdrożenia,
      • możliwość dalszej współpracy po zakończeniu stażu,
      • wiele ścieżek rozwoju specjalistyczne i managerskie,
      • organizację egzaminów licencyjnych, w których możesz wziąć udział,
      • konkursy, które pozwolą Ci zwiedzić ciekawe miejsca na świecie! Osoby, które pozytywnie przejdą proces rekrutacji, zostaną objęte opieką mentorską przez cały okres stażu.

        Aplikuj, jeśli czujesz, że ta praca jest właśnie dla Ciebie.

Pracodawcy w Krakowie