BENTLEY POLSKA SP. z o.o.

Czy to Twoja firma?

BENTLEY POLSKA sp. z o.o. praca

Warszawa

BENTLEY POLSKA jest wyłącznym dystrybutorem wiodących światowych producentów aparatury kontrolno-pomiarowej dla sektora spożywczego, naukowo-badawczego, medycznego oraz farmaceutycznego. W dziale FARM oferujemy specjalistyczny sprzęt do hodowli zwierząt gospodarczych – piece do utylizacji padłego drobiu i trzody chlewnej. Roboty myjące do budynków inwentarskich, szybkie testy diagnostyczne: mleko, mięso, pasza.

BENTLEY POLSKA SP. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Serwisant Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy BENTLEY POLSKA SP. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BENTLEY POLSKA SP. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BENTLEY POLSKA SP. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Tarnów
  3. Wrocław
  4. Bydgoszcz
  5. Łódź

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca BENTLEY POLSKA SP. z o.o. - oferty archiwalne

  • Serwisant

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • W związku z dynamicznym rozwojem firmy chętnie przyjmiemy do naszego zespołu serwisanta. Zapraszamy do aplikowania.

      Zakres obowiązków

      • prace serwisowe na fermach rolniczych
      • instalacja urządzeń
      • szkolenie z obsługi urządzeń
      • prace biurowe – wypisywanie delegacji, raporty serwisowe, stany magazynowe części zamiennych
      • udział w szkoleniach ( również zagranicznych po zdobyciu niezbędnego doświadczenia w kraju)
      • dbanie o bardzo dobre kontakty z klientem i najwyższy poziom obsługi technicznej
      • dbanie o stan ilościowy podręcznego magazynu narzędzi i części zamiennych

      Wymagania

      • wykształcenie techniczne min. średnie – warunek konieczny
      • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office, Windows etc.)
      • umiejętności warsztatowe
      • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych
      • obsługa sprzętu pomiarowo-kontrolnego
      • dobra organizacja i kultura pracy
      • chęci do samokształcenia
      • gotowości do pracy na terenie całej Polski
      • czynne prawo jazdy kat.B

      Mile widziane:

      • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
      • komunikatywna znajomość języka angielskiego
      • posiadanie aktualnych uprawnień SEP do 1kV oraz gazowych

      Oferujemy

      • podstawowe narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód, laptop, telefon)
      • szkolenia doświadczonego inż. Serwisu, wsparcie i nadzór nad wykonywanymi zadaniami
      • stabilną pracę w przyjaznej atmosferze
      • rozwój umiejętności i pracę z najnowocześniejszymi technologiami
      • po okresie próbnym możliwość pracy zdalnej w wyznaczonych dniach

Pracodawcy w Warszawie