Czy to Twoja firma?

Frioarte Principal sp. z o.o. praca

Warszawa

Od momentu naszego debiutu na rynku w 2019 roku, Frioarte Principal stała się rozpoznawalną marką wśród firm poszukujących kompleksowych rozwiązań w zakresie sprzedaży hurtowej maszyn i urządzeń, leasingu finansowego, a także udzielania kredytów. Nasza siedziba w Warszawie stanowi serce dynamicznie rozwijającej się działalności, która obejmuje również zarządzanie nieruchomościami, doradztwo techniczne w dziedzinie inżynierii, magazynowanie towarów, produkcję urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych, a także specjalistyczne instalacje i wyposażenie przemysłowe.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do dostarczania produktów i usług najwyższej jakości, które odpowiadają na zróżnicowane potrzeby naszych klientów. Nasze działania w zakresie sprzedaży hurtowej na zlecenie pozwalają nam być elastycznym partnerem dla wielu branż. Współpracujemy z klientami, aby zrozumieć ich unikalne wymagania i dostarczyć im rozwiązania, które przekładają się na realne korzyści biznesowe.

Nasze zaangażowanie w sektorze produkcji przemysłowych urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych podkreśla naszą pasję do innowacji i dążenie do doskonałości. Rozumiemy, jak ważne jest utrzymanie optymalnych warunków pracy maszyn i urządzeń, dlatego nasze produkty są synonimem niezawodności i wydajności.

Ponadto, nasze usługi w zakresie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych oraz instalowania maszyn przemysłowych i wyposażenia są realizowane z największą starannością i precyzją. Zdajemy sobie sprawę, że każdy detal ma znaczenie, dlatego dbamy o to, aby nasze prace spełniały najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Chociaż nie możemy podzielić się informacjami o naszej pozycji rynkowej czy szczegółami dotyczącymi naszej misji i wartości, jesteśmy przekonani, że nasze działania mówią same za siebie. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były synonimem zaufania i profesjonalizmu.

W Frioarte Principal jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy z pasją podchodzą do każdego wyzwania. Wspólnie tworzymy firmę, która nie tylko odpowiada na aktualne potrzeby rynku, ale także wyznacza nowe standardy w branżach, w których działamy. Zapraszamy do współpracy i odkrycia, jak możemy wspierać rozwój Państwa biznesu.

Frioarte Principal sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Frioarte Principal sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Frioarte Principal sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Frioarte Principal sp. z o.o.

Siedziba główna w Warszawie

Frioarte Principal sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Frioarte Principal sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Technik Chłodnictwa / Specjalista / Specjalistka ds. Serwisu Chłodniczego

    Frioarte Principal sp. z o.o.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • FRIOARTE PRINCIPAL SPÓŁKA Z O. O. - Profesjonalne rozwiązania chłodnicze. Projektujemy, dostarczamy, instalujemy i serwisujemy instalacje chłodnicze w sklepach i obiektach logistycznych w całej Polsce.

      Technik Chłodnictwa / Specjalista / Specjalistka ds. Serwisu Chłodniczego

      Obowiązki

      • weryfikacja poprawności wykonanych instalacji w oparciu o obowiązujący standard i dobre praktyki
      • asysta przy odbiorze instalacji przez UDT
      • kontrola zasadności oraz poprawności wykonanych napraw serwisowych
      • naprawa i konserwacja urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych
      • diagnozowanie i usuwanie usterek związanych z działaniem systemów chłodzenia
      • przeprowadzanie testów sprawnościowych i regulacji parametrów urządzeń

      Wymagania

      • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (mile widziane)
      • Znajomość zagadnień z zakresu chłodnictwa, klimatyzacji, automatyki
      • Umiejętność samodzielnej pracy oraz odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
      • Gotowość do pracy w terenie i elastyczność czasowa
      • Uprawnienia do obsługi czynników chłodniczych (mile widziane)

      Oferujemy

      • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
      • Możliwość rozwoju
      • Nowoczesne narzędzia pracy
      • Atrakcyjne szkolenia
      • Bogaty pakiet socjalny

      • *Nazwa zawodu obowiązuje w równym stopniu dla form żeńskich, męskich i neutralnych. Została użyta wyłącznie dla zapewnienia lepszej czytelności
      • Aplikuj już dzisiaj!
      • Aplikuj

Pracodawcy w Warszawie