Cool Pro Sp. z o.o. Sp.k.

Czy to Twoja firma?

Cool Pro sp. z o.o. Sp.k. praca

Warszawa

Jesteśmy COOL PRO, z dumą prowadząc naszą działalność od ponad dwóch dekad. Nasza specjalność to tworzenie nowoczesnych systemów klimatyzacji, wentylacji, centralnego ogrzewania oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych. Nasza historia to pasmo sukcesów w projektowaniu i realizacji instalacji, które przynoszą komfort i efektywność energetyczną naszym klientom.

Nasze usługi są kompleksowe – od koncepcji po wykonanie i serwis. Zdobyte przez lata doświadczenie i specjalistyczna wiedza naszego zespołu pozwalają nam na szybką i skuteczną realizację nawet najbardziej wymagających projektów. Jesteśmy dumni z naszych atrakcyjnych cen i gwarancji jakości, które są możliwe dzięki ciągłemu doskonaleniu naszych umiejętności i procesów.

Posiadamy certyfikaty potwierdzające najwyższy standard naszych usług. Jesteśmy autoryzowani do pracy z urządzeniami najlepszych producentów, co świadczy o naszym profesjonalizmie i zaufaniu, jakim nas obdarzają partnerzy. Nasza oferta obejmuje również doradztwo techniczne, które pomaga klientom w wyborze optymalnych rozwiązań dla ich potrzeb.

Wyróżnia nas nie tylko jakość, ale i bezpieczeństwo. Dbamy o to, aby nasze instalacje były nie tylko efektywne, ale i bezpieczne dla użytkowników. Nasze serwisy gwarancyjne i pogwarancyjne zapewniają, że systemy działają bez zarzutu przez długie lata.

Nasze podejście do klienta jest proste – słuchamy, doradzamy, wykonujemy. Rozumiemy, że każdy projekt jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego zawsze jesteśmy gotowi, aby wspierać naszych klientów na każdym etapie – od projektu po serwis.

W COOL PRO wierzymy, że nasza praca przekłada się na komfort i zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem stworzymy przestrzeń, w której będziecie Państwo mogli oddychać pełną piersią.

Cool Pro Sp. z o.o. Sp.k. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja sprzedaż / zakupy praca fizyczna

Oferty pracy Cool Pro Sp. z o.o. Sp.k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Cool Pro Sp. z o.o. Sp.k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Cool Pro Sp. z o.o. Sp.k.

Siedziba główna

Cool Pro Sp. z o.o. Sp.k. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Bydgoszcz
  3. Chełm
  4. Częstochowa
  5. Pruszków
  6. Zabki

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Cool Pro Sp. z o.o. Sp.k. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. zakupów

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

      Specjalista ds. zakupów

      Miejsce pracy: Warszawa

      Zakres obowiązków

      • Współpraca z dostawcami w zakresie opracowywania zapytań ofertowych i zamawiania materiałów, narzędzi i usług
      • Budowanie oraz utrzymywanie poprawnych i długofalowych relacji z dostawcami
      • Weryfikacja rynku oraz negocjacje zakupów pod projekty inwestycyjne firmy
      • Zapewnienie terminowości dostaw
      • Monitorowanie stanów magazynowych
      • Weryfikacja zgodności dokumentów księgowych z zamówieniami
      • Ścisła współpraca z innymi działami firmy

      Wymagania

      • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 1 rok
      • Praktyczna znajomość pakietu Ms Office
      • Znajomość branży sanitarnej, w szczególności instalacji wentylacji i klimatyzacji
      • Umiejętności komunikacyjne i zdolności analityczne
      • Umiejętność pracy zespołowej i wielozadaniowość
      • Umiejętność w rozwiązywaniu problemów z wykorzystaniem odpowiednich metod i narzędzi
      • Zaangażowanie i samodzielność w działaniu
      • mile widziene prawo jazdy kat B

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie
      • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji
      • Niezbędne narzędzia pracy
      • Wsparcie kadry kierowniczej

Pracodawcy w Warszawie