Czy to Twoja firma?

MAGIC RECORDS sp. z o.o. praca

Warszawa

Witajcie w świecie Magic Records, gdzie muzyka jest naszą pasją i powołaniem. Od naszego powstania w 1994 roku, z sercem umiejscowionym w pulsującej kulturą Warszawie, stworzyliśmy miejsce, w którym pop, dance i techno znajdują swoje wyjątkowe brzmienie. Nasza historia zaczyna się od wizji Jana Kubickiego, który pragnął dostarczać muzykę, która porusza, inspiruje i łączy ludzi.

Jako wytwórnia muzyczna, specjalizujemy się w tworzeniu składanek, które są nie tylko zbiorem utworów, ale przemyślanymi projektami, mającymi na celu dostarczenie słuchaczom najlepszych muzycznych doświadczeń. Nasze albumy to nie tylko kolekcje hitów, ale historie opowiedziane przez muzykę. Z dumą współpracujemy z takimi artystami jak sanah, Bryska, Margaret, LP, czy Imany, którzy swoją twórczością wnoszą świeżość i oryginalność do naszego katalogu.

Zatrudniając między 11 a 50 pracowników, jesteśmy zespołem profesjonalistów, który każdego dnia wkłada serce w to, co robimy. Nasze brandy, takie jak „Dziewczyna” i „Bravo”, stały się synonimami jakości i nowoczesności w świecie muzyki pop. To one często wyznaczają trendy i kierunki, w których podąża cała branża.

Nie zapominamy również o najmłodszych melomanach, dla których przygotowujemy składanki Top Kids oraz albumy Mini Mini i GummiBear. Wierzymy, że muzyka nie zna granic wieku i każdy, niezależnie od lat, powinien mieć dostęp do wysokiej jakości dźwięków.

Active Rights Management, będący częścią Magic Records, to nasze zaangażowanie w wsparcie artystów na wszystkich etapach ich kariery. Dzięki temu możemy nie tylko promować, ale i chronić prawa twórców, którzy z nami współpracują.

Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy, ale nie spoczywamy na laurach. Ciągle szukamy nowych sposobów, aby nasza muzyka dotarła do jeszcze szerszego grona odbiorców, a nasze projekty były synonimem innowacyjności i najwyższej jakości. Zapraszamy Was do świata Magic Records, gdzie każda nuta ma swoje magiczne znaczenie.

Oferty pracy MAGIC RECORDS SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MAGIC RECORDS SP. Z O.O.

Firma najczęściej oferuje

  • Prywatna opieka medyczna
  • Przyjazna atmosfera

Data aktualizacji: 24.11.2023

Mapa MAGIC RECORDS SP. Z O.O.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
MAGIC RECORDS SP. Z O.O.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Bydgoszcz
  4. Pruszków
  5. Gdańsk
  6. Rzeszów
  7. Lublin
  8. Kraków
  9. Elbląg
  10. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca MAGIC RECORDS SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Graficzka / Grafik

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      Dotrzyj swoją twórczością do szerokiej grupy odbiorców, projektując okładki albumów, grafiki, layouty, billboardy topowym artystom!

      Wymagania

      Twoim językiem jest unikatowy styl w grafice i sztuce, dobry design to Twój tlen?

      Nie wyobrażasz sobie życia bez muzyki i z nieciepliwością czekasz na kolejne piątki?
      Pakiet Adobe CC jest Twoim placem zabaw, w którym wszystkie zabawki znasz na wylot?

      Szukam właśnie Ciebie!

      Pokaż nam swoje prace i daj się poznać! Wyślij nam portfolio i CV.

      Doświadczenie jest mile widziane, ale to Twoja kreatywność jest dla nas najważniejsza!

      Oferujemy

      • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
      • stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
      • szansę rozwoju w strukturach firmy
      • prywatną opiekę medyczną
      • przyjazną atmosferę oraz dobre warunki pracy

Pracodawcy w Warszawie