InterAct

Czy to Twoja firma?

InterAct praca

Warszawa
InterAct najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Lektor Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy InterAct

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca InterAct

Mapa InterAct

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
InterAct
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca InterAct - oferty archiwalne

  • Lektor/lektorka języka angielskiego/hiszpańskiego

    InterAct
    • 70-100 zł / godz.
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • bez doświadczenia
    • Szkoła językowa InterAct poszukuje osób nauczających języka angielskiego do pracy od września.

      Podstawa 70-90 zł brutto/h, wyższe stawki za zajęcia grupowe.

      Lokalizacja: bliski Wawer, tuż obok Gocławia.

      Praca idealna dla studentów_studentek kierunków językowych, zwłaszcza specjalizacji nauczycielskiej - z nami zdobędziesz doświadczenie w nauczaniu i wzbogacisz swój warsztat pod wspierającym i nieoceniającym okiem metodyczki .

      Zakres obowiązków

      prowadzenie zajęć w małych grupach oraz indywidualnie z dziećmi od 10 roku życia, młodzieżą i dorosłymi, stacjonarnie oraz przez zoom

      Wymagania

      • biegła znajomość nauczanego języka

      • zamiłowanie do nauczania, kreatywność, cierpliwość, empatia, pozytywne podejście do ucznia

      • chęć do pracy stacjonarnej w siedzibie szkoły przynajmniej 2 razy w tygodniu (Warszawa - bliski Wawer k. Gocławia). Aktualnie NIE szukamy osób chętnych wyłącznie do współpracy online.

      Oferujemy

      • bloki zajęć dostosowane do Twojej dyspozycyjności - idealna oferta dla studentów_studentek lub jako dodatkowe zajęcie
      • materiały do zajęć (podręczniki, książki, gry planszowe, materiały w pdf, dostęp do internetu, drukarki, komputera i rzutnika w czasie zajęć)
      • wsparcie metodyczne
      • przyjemne miejsce pracy, otwarty i wspierający zespół

Pracodawcy w Warszawie