Dama s.c. M. Wodnicka, D. Wodnicka-Wartnik, J. Wodnicki

Czy to Twoja firma?

Dama s.c. M. Wodnicka, D. Wodnicka-Wartnik, J. Wodnicki praca

Kraków
Dama s.c. M. Wodnicka, D. Wodnicka-Wartnik, J. Wodnicki najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Kraków
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Dama s.c. M. Wodnicka, D. Wodnicka-Wartnik, J. Wodnicki

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dama s.c. M. Wodnicka, D. Wodnicka-Wartnik, J. Wodnicki

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Stabilne warunki zatrudnienia

Data aktualizacji: 24.11.2023

Mapa Dama s.c. M. Wodnicka, D. Wodnicka-Wartnik, J. Wodnicki

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Dąbrowa Górnicza
  3. Wieliczka
  4. Bukowno
  5. Warszawa
  6. Wrocław

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Dama s.c. M. Wodnicka, D. Wodnicka-Wartnik, J. Wodnicki - oferty archiwalne

  • Sprzedawca w sklepie spożywczym

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Sklep ogólnospożywczy (bez stoiska mięsnego) mieszczący się na ul. Bronowickiej 58 w Krakowie zatrudni sprzedawcę do pracy na prawie cały (3/4) etat lub cały etat.

      Mile widziana studentka, dostępna 2-3 dni w tygodniu oraz co drugą sobotę i niedzielę lub osoba do pracy na cały etat.

      Jesteśmy zgranym zespołem 5 osobowym, gdzie "trzymamy się razem" od przeszło 15 lat i poszukujemy osoby, która również potrzebuje stabilizacji i poważnie podchodzi do pracy.

      Zakres obowiązków

      • sprawna i kulturalna obsługa klienta, oparta na zapewnieniu możliwie pełnej informacji o sprzedawanych towarach,
      • przyjmowanie dostaw towarów oraz przygotowywanie ich do sprzedaży i wyeksponowanie.

      Wymagania

      • dyspozycyjność minimum 2-3 dni w tygodniu i co drugi weekend,
      • książeczka sanepidowska - mile widziane,
      • doświadczenie w sprzedaży nie jest wymagane - nauczymy wszystkiego, łącznie z obsługą kasy.

      Oferujemy

      • umowę o pracę lub zlecenie w zależności od preferowanej formy,
      • stabilne zatrudnienie,
      • dodatkowe premie,
      • drobne prezenty od dostawców.

      Szczegóły zatrudnienia do uzgodnienia na miejscu podczas rozmowy.

      Zapraszam serdecznie do kontaktu telefonicznego

Pracodawcy w Krakowie