Czy to Twoja firma?

Jawo Service praca

Kielce

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumni z tego, że możemy nazywać się Jawo – symbolem jakości i tradycji w sercu polskiej branży spożywczej. Nasza podróż rozpoczęła się w 1992 roku, kiedy to z pasji do smaku i jakości zaczęliśmy tworzyć mrożone specjały, które szybko zdobyły uznanie konsumentów. W Częstochowie, gdzie znajduje się nasza główna siedziba, rozwinęliśmy się w największego producenta mrożonek mącznych i ziemniaczanych w Polsce, a nasze produkty podbiły serca nie tylko Polaków, ale także smakoszy w całej Europie.

Nasze pierogi, kluski, uszka i knedle to nie tylko dania – to opowieści zamknięte w smakach, które przekazujemy z pokolenia na pokolenie. Dzięki tradycyjnej ręcznej metodzie produkcji, każdy produkt jest wyjątkowy, a wprowadzenie linii bezglutenowych produktów świadczy o naszym zrozumieniu i dostosowaniu się do zmieniających się potrzeb naszych klientów.

Jesteśmy pionierami innowacji – od współpracy z Ajinomoto Frozen Foods i wprowadzenia gyozy do Europy, po zmianę receptury ciasta pierogowego na bezjajeczną, co pozwoliło skrócić czas ich gotowania. Zdrowie i tradycja to wartości, które promujemy i które są dla nas kluczowe. Nasze zaangażowanie w jakość potwierdzają certyfikaty HACCP, ISO 22000, BRC oraz "Przekreślony Kłos".

Nie tylko dbamy o jakość naszych produktów, ale także o relacje z naszymi konsumentami. Prowadzimy bloga lifestylowego jawolewdomu.pl, gdzie dzielimy się przepisami i poradami, aby każdy mógł cieszyć się smakiem domowych posiłków bez względu na to, gdzie się znajduje.

Nasza obecność na rynku europejskim to dowód na to, że polskie smaki nie znają granic. Produkty Jawo są dostępne nie tylko w Polsce, ale także w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Irlandii, Islandii, Grecji oraz Holandii, co sprawia, że każdy może cieszyć się kawałkiem polskiej tradycji, niezależnie od miejsca na mapie.

Jesteśmy Jawo – synonimem smaku, jakości i innowacji. Zapraszamy do wspólnego odkrywania i celebrowania bogactwa polskiej kuchni, której tradycyjne receptury przekształcamy w nowoczesne rozwiązania dla naszych klientów.

Jawo Service najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Malarz Kielce
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Jawo Service

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Jawo Service

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Wymiana cenówek papierowych na cenówki elektroniczne

    OMS Inventories sp. z o.o.
    • 5 500-6 000 zł / mies.
    • Katowice
    • umowa zlecenie
    • rekrutacja zdalna
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Operator Wózka Widłowego (zakłady BMW, Lipsk)

    Bergman Deutschland
    • 14-15 € / godz.
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Polecana
    Dodana
  • MALARZ NATRYSKOWY

    Techvisie B.V.
    • 2 200-3 000 € / mies.
    • Holandia
    • umowa agencyjna
    Polecana
    Dodana

Mapa Jawo Service

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Jawo Service
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gliwice
  2. Częstochowa
  3. Wrocław

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Jawo Service - oferty archiwalne

  • Malarz konstrukcji stalowych

    • 90-150 zł / godz.
    • Kielce
    • pełny etat
    • Szukamy malarzy konstrukcji stalowych do pracy na terenie Holandii.

      Zainteresowanych prosimy o wyslanie cv

      Zakres obowiązków

      • Przygotowanie, wyczyszczenie elementów do malowania
      • Malowanie elementów stalowych różnymi metodami:

      - natryskowo

      - walkiem

      - pedzlem

      Wymagania

      • Działalność gospodarcza (a1 wymagane)
      • Doświadczenie w malowaniu natryskowym
      • Prawo jazdy kat.B
      • Punktualność
      • Zaangażowanie
      • Język angielski na poziomie komunikatywnym

      Oferujemy

      • Prace w systemie jednozmianowym
      • Stawka w zależności od doświadczenia 21e+
      • Dojazd do pracy
      • Możliwość nadgodzin
      • Pomoc w otwarciu działalności

Pracodawcy w Kielcach