Bluecare Sp. z o. o.

Czy to Twoja firma?

Bluecare sp. z o.o. praca

Kraków

Nasza organizacja zajmuje się bezpieczeństwem i higieną wody. Czasami zdarza się, że woda w budynkach zostaje skażona bakteriami. W takich sytuacjach klienci mogą liczyć na naszą pomoc. Doradzamy, badamy jakość wody w laboratoriach, wykonujemy eksperckie audyty, wdrażamy nowoczesne technologie oczyszczania wody oraz przeprowadzamy dezynfekcje systemów wodociągowych. Naszym głównym celem jest zapewnienie bezpiecznej wody w każdym budynku przy wykorzystaniu efektywnych i dopasowanych metod.

Bluecare Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Bluecare Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Bluecare Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Prywatna opieka medyczna

Data aktualizacji: 24.11.2023

Mapa Bluecare Sp. z o. o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Nowy Sącz
  3. Katowice
  4. Wrocław
  5. Nowy Targ
  6. Skawina
  7. Warszawa
  8. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Bluecare Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Administracji w BlueCare

    • 2 500-2 900 zł / mies.
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Zostań Specjalistą ds. Administracyjnych w BlueCare. Twoja praca będzie polegać na wspieraniu kierownictwa w codziennych zadaniach. Dołączysz do małego, charakteryzującego się świetną atmosferą zespołu ludzi, którzy z pasją wykonują swoją pracę.

      Zakres obowiązków

      Na czym będą polegały Twoje obowiązki?

      • Wspieranie kierownictwa firmy w realizacji codziennych zadań;
      • Przygotowywanie i wysyłanie faktur sprzedażowych na podstawie danych przekazanych przez sprzedawcę;
      • Dokumentacja faktur zakupowych (skanowanie, zapisywanie w formie cyfrowej z odpowiednim opisem);
      • Praca w arkuszach Excel;
      • Monitorowanie opłacania faktur przez kontrahentów. Kontakt z klientami, którzy nie opłacili faktury w wyznaczonym terminie;
      • Przygotowywanie przelewów przy pomocy internetowego portalu bankowego;
      • Przygotowywanie potrzebnych informacji na podstawie bieżących zleceń;
      • Organizacja wysyłek kurierskich i odbiór poczty;
      • Zakupy artykułów biurowych i spożywczych;
      • Współpraca z działem kadr biura księgowego. Comiesięczne przesyłanie rachunków w ramach umowy zlecenia do pracowników, przekazywanie podpisanych rachunków do kadr;
      • Koordynacja kalendarza firmy;
      • Organizacja spotkań i podróży służbowych (rezerwowanie noclegów, biletów lotniczych oraz kolejowych);
      • Organizacja imprez i wyjazdów firmowych;
      • Organizacja i wysyłanie okazjonalnych prezentów do pracowników, kluczowych klientów oraz partnerów.

      Wymagania

      Szukamy osoby dobrze zorganizowanej, która będzie w stanie wykonywać wymienione zadania. Doświadczenie w ich wykonywaniu jest dodatkowym atutem. Najbardziej pożądane są doświadczenia związane z księgowością lub kadrami, chociaż nie jest to wymagane.

      Oferujemy

      Stanowisko na pół etatu, w elastycznych godzinach pracy. Możliwość pracy zdalnej 1 dzień w tygodniu. Wynagrodzenie od 2.500 zł do 2.900 zł brutto miesięcznie. Dodatkowe bonusy: prywatna opieka zdrowotna Luxmed.

Pracodawcy w Krakowie