Czy to Twoja firma?

Ewimar sp. z o.o. praca

Warszawa

Od momentu naszego debiutu na rynku w 2011 roku, Ewimar z Warszawy nieustannie dąży do bycia pionierem w dziedzinie produkcji urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Nasza specjalność to innowacyjne urządzenia ochrony przeciwprzepięciowej dla systemów CCTV i gigabitowych sieci LAN, które umożliwiają naszym klientom bezpieczne i niezawodne działanie ich systemów zabezpieczeń.

Jesteśmy dumni, że możemy zaliczać się do grona wiodących producentów w naszej branży, a nasz zespół, liczący od 11 do 50 wykwalifikowanych pracowników, jest sercem naszej firmy. Każdego dnia, z niezachwianym zaangażowaniem, pracujemy nad tym, aby nasze rozwiązania były synonimem skuteczności i niezawodności. To nasza misja, która napędza nas do ciągłego rozwoju i poszukiwania nowych, lepszych rozwiązań.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno pojedyncze, jak i wielokanałowe ograniczniki przepięć, a także konwertery protokołów do kamer typu Speed Dome i urządzenia do telemetrii i sterowania, które znajdują zastosowanie w automatyce przemysłowej. Nasze produkty wyróżniają się na tle konkurencji dzięki innowacyjnemu zastosowaniu półprzewodnikowych bezpieczników MOSFET, które gwarantują wyjątkowe parametry ochronne.

Jesteśmy firmą, która stawia na elastyczność, terminowość i rzetelność. Rozumiemy, że te wartości są kluczowe dla naszych klientów, dlatego też są one głęboko zakorzenione w naszej kulturze korporacyjnej. Dzięki temu, nasze urządzenia ochronne są nie tylko zaawansowane technologicznie, ale również niezawodne, co pozwala ograniczyć ryzyko nieplanowanych przerw w pracy parku maszynowego.

W Ewimar wierzymy, że zaufanie buduje się poprzez jakość i innowacyjność. Dlatego też nieustannie inwestujemy w rozwój naszych produktów, aby zapewnić naszym klientom to, co najlepsze. Zapraszamy do poznania naszych rozwiązań, które pomogą zabezpieczyć Państwa przedsiębiorstwa i przyczynią się do wzrostu ich efektywności. Razem możemy stworzyć bezpieczniejsze i bardziej niezawodne środowisko pracy.

Ewimar Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Ewimar Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ewimar Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Ewimar Sp. z o.o.

Siedziba główna

Ewimar Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Ewimar Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    Ewimar Sp. z o.o.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • OBOWIĄZKI
      • Montaż układów elektronicznych
      • Lutowaniem elementów przy użyciu stacji gorącego powietrza oraz lutownicy
      • Drobne prace produkcyjne
      • Obsługa komputera
      OFERUJEMY
      • Dobrą atmosferę pracy w firmie
      • Możliwość rozwoju zawodowego
      • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia
      • Odpowiednie warunki i narzędzia pracy
      • Zapewniamy pełne szkolenie
      • Grupowe ubezpieczenie na życie
      WYMAGANIA
      • Umiejętność montażu układów elektronicznych
      • Zdolności manualne

Pracodawcy w Warszawie