Supreme Logistics Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Supreme Logistics sp. z o.o. praca

Warszawa

W sercu dynamicznie rozwijającej się Warszawy, Supreme Logistics Sp. z o.o. wyznacza nowe standardy w branży transportowej. Jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować naszą firmę jako lidera w dostarczaniu usług transportu i spedycji zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Nasza działalność opiera się na solidnych fundamentach nowoczesności i niezawodności, co pozwala nam z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Nasza flota to serce naszej działalności. Składają się na nią pojazdy, które nie tylko spełniają, ale często przekraczają najnowsze normy ekologiczne, świadcząc o naszym zaangażowaniu w ochronę środowiska i odpowiedzialnym podejściu do biznesu. Rozumiemy, że jakość usług, którą stawiamy na pierwszym miejscu, jest kluczem do budowania trwałych relacji z naszymi klientami.

W Supreme Logistics Sp. z o.o. inwestujemy w ludzi. Nasi doświadczeni spedytorzy i kierowcy to zespół, który każdego dnia dba o to, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Dzięki ich pracy, nasza firma może pochwalić się szybkim i bezpiecznym dostarczaniem towarów, a także możliwością śledzenia przesyłki przez klienta 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Jesteśmy obecni na rynku europejskim, co pozwala nam na realizację zleceń o zasięgu międzynarodowym, zawsze z zachowaniem najwyższych standardów obsługi. Nasza konkurencyjna przewaga wynika nie tylko z nowoczesnego taboru, ale również z wiedzy i doświadczenia naszego zespołu, który jest gotowy sprostać każdemu wyzwaniu.

W Supreme Logistics Sp. z o.o. każdy ładunek jest dla nas ważny, a zadowolenie klientów stanowi o naszym sukcesie. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy już zaufali naszej firmie. Razem możemy osiągnąć więcej.

Supreme Logistics Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Spedytor Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Supreme Logistics Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Supreme Logistics Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Supreme Logistics Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Opole
  3. Poznań
  4. Białystok
  5. Starachowice

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Supreme Logistics Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Spedytor Prowadzenie aut dmc 3.5/7.5t Warszawa

    • Mazowieckie
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Firma tranportowo-spedycyjna z Warszawy poszukuje spedytora/dyspozytora do prowadzenia busów/solówek w transporcie międzynarodowym. Posiadamy swoje busy plandeki, głównie z windami oraz solówki z windą. Nasza firma posiada również paru stałych podwykonawców. Możliwość jest także handlowania ładunkami lub przeniesienie do nas przewozników z którymi się wcześniej współpracowało.

      Zakres obowiązków

      • organizowanie transportu międzynarodowego,

      • monitorowanie przebiegu transportu,

      • dbanie o terminowość realizowanych zleceń,

      • wyznaczanie tras kierowcom,

      • pomoc w procesach zaladunkowych i rozladunkowych

      • dbanie o relacje z klientami

      Wymagania

      • praca na podobnym stanowisku min. 6 miesięcy z dobrymi wynikami

      • komunikatywny j. angielski (dodatkowy język będzie atutem, głównie francuski),

      • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i utrzymywania relacji,

      • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i nastawienia na cel,

      • dobra organizacja pracy i umiejętność planowania zadań

      • odpowiedzialność i poświęcenie czasu

      Oferujemy

      • Stabilną długotrwałą współpracę i możliwości rowoju

      • Indywidualne warunki i progresywne premie za dobre wyniki

      • Pracę w młodym zespole w biurze na terenie Warszawy (targówek/zacisze ul. Radzymiska)

      • Praca na preferowanej formie zatrudnienia, najlepiej z możliwością współpracy B2P

Pracodawcy w Warszawie