Centrum Wsparcia Psychologicznego

Czy to Twoja firma?

Centrum Wsparcia Psychologicznego praca

Wrocław

Centrum Wsparcia Psychologicznego najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Psycholog Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Centrum Wsparcia Psychologicznego

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Wsparcia Psychologicznego

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Spotkania integracyjne

Data aktualizacji: 24.11.2023

Mapa Centrum Wsparcia Psychologicznego

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Warszawa
  3. Piła
  4. Puławy
  5. Rzeszów
  6. Gdańsk
  7. Bielsko-Biała
  8. Bydgoszcz
  9. Kraków
  10. Katowice

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Centrum Wsparcia Psychologicznego - oferty archiwalne

  • Psycholog dziecięcy

    • 100-120 zł / godz.
    • Wrocław
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • prowadzenie psychoterapii indywidualnej lub

      • prowadzenie konsultacji psychologicznych,

      • prowadzenie psychoedukacji,
      • prowadzenie terapii dzieci i młodzieży.

      Wymagania

      • ukończenie studiów magisterskich na kierunku psychologia,

      • ukończenie specjalizacji z zakresu psychologii klinicznej dziecka i młodzieży lub studiów podyplomowych (min. 100h) z zakresu psychologii klinicznej dziecka, psychologii rozwojowej, psychoterapii dzieci i młodzieży,

      • praca zgodna z etyką zawodu (w tym poddawanie pracy własnej superwizji),

      • co najmniej 2 dni dostępności w tygodniu w bloku co najmniej 5-godzinnym,

      • gotowość do uczestniczenia w superwizjach indywidualnych lub grupowych,

      • uczciwość i zaangażowanie.

      Oferujemy

      • zatrudnienie w oparciu o umowę o współpracy lub umowę zlecenie z konkurencyjną stawką godzinową,

      • elastyczny grafik pracy z dużą liczbą pacjentów,

      • comiesięczne superwizje grupowe prowadzone przez certyfikowanego superwizora,

      • superwizje koleżeńskie,

      • wymianę doświadczeń oraz wsparcie w grupie doświadczonych specjalistów,

      • dogodną lokalizację gabinetu,

      • spotkania integracyjne.

  • Psycholog/Psycholog dziecięcy/Psychoterapeuta

    • 100-130 zł / godz.
    • Wrocław
    • praca zdalna

      • prowadzenie psychoterapii par,

      Wymagania

      • ukończenie lub udział (ukończenie I roku) w całościowym 4-letnim szkoleniu psychoterapeutycznym,

      • co najmniej 1 dzień dostępności w bloku co najmniej 5-godzinnym,

      Oferujemy

Pracodawcy w Wrocławiu