VALIANS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy to Twoja firma?

VALIANS INTERNATIONAL sp. z o.o. praca

Kraków

Drogi przyjacielu,

Z radością dzielimy się naszą historią i tym, co sprawia, że VALIANS INTERNATIONAL jest wyjątkowym graczem na arenie międzynarodowej. Od dekady z pasją wspieramy przedsiębiorstwa w ekspansji na dynamicznie rozwijających się rynkach Europy Wschodniej. Nasze dziesięciolecie to czas nieustannego rozwoju, odkrywania nowych możliwości i budowania trwałych relacji biznesowych.

Specjalizujemy się w szerokim spektrum usług, które obejmują strategiczne doradztwo, analizy rynkowe, poszukiwanie partnerów biznesowych, inteligencję biznesową, tworzenie spółek zależnych, pomoc w znalezieniu biur, wsparcie w procesach fuzji i przejęć, joint-venture, rekrutację oraz usługi prawne i księgowe. Nasze działania koncentrują się na rozwoju biznesu, sprzedaży, eksporcie, doradztwie i inwestycjach.

Z dumą zaznaczamy, że nasz zespół liczy od 11 do 50 oddanych pracowników, którzy każdego dnia wkładają swoją wiedzę i zaangażowanie w realizację projektów naszych klientów. Nasza obecność rozciąga się na Polskę, Czechy, Słowację, Węgry, Rumunię, Bułgarię, Rosję, Ukrainę, Białoruś, kraje bałtyckie oraz Bałkany. Dzięki temu możemy oferować naszym klientom lokalną ekspertyzę i wsparcie na każdym etapie ich projektów.

Jeśli myślisz o eksporcie do Europy Wschodniej, poszukiwaniu dostawców, rozpoczęciu inwestycji czy rozwijaniu sprzedaży, to właśnie VALIANS INTERNATIONAL będzie Twoim przewodnikiem i wsparciem. Z nami każdy krok w kierunku realizacji Twoich biznesowych celów staje się pewniejszy i bardziej przemyślany.

Dziękujemy za zaufanie, które nam okazujecie przez te wszystkie lata. To dzięki Wam, naszym klientom, partnerom i przyjaciołom, możemy nieustannie się rozwijać i świętować kolejne sukcesy. Jesteśmy przekonani, że kolejne lata przyniosą jeszcze więcej okazji do wspólnego świętowania osiągnięć.

Z poważaniem, Zespół VALIANS International

VALIANS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Kraków
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy VALIANS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca VALIANS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa VALIANS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Gdańsk
  3. Kraków
  4. Lublin
  5. Tarnówskie Góry
  6. Częstochowa
  7. Wrocław

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca VALIANS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Inżynier Techniczno - Handlowy

    • Małopolskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • praca od zaraz
    • Założona w 1987 roku Grupa NORCAN (150 pracowników, 23 mln euro obrotu) jest jednym z głównych europejskich graczy w zakresie niestandardowych systemowych rozwiązań modułowych montowanych na bazie profili aluminiowych dla różnych gałęzi przemysłu, firm logistycznych i dystrybucyjnych oraz operatorów e-commerce. Grupa NORCAN oferuje również rozwiązania z zakresu robotyki dzięki robotom mobilnym i współpracującym Sherpa.

      Rozwiązania NORCAN poprawiają ergonomię, bezpieczeństwo, zwinność i wydajność we wszystkich branżach.

      W związku ze swoim rozwojem w krajach Europy Środkowej i Wschodniej, NORCAN Polska z siedzibą w Skawinie poszukuje:

      INŻYNIER TECHNICZNO-HANDLOWY (POŁUDNIOWA POLSKA)

      Miejsce Pracy: SKAWINA /PRACA ZDALNA

      Zakres obowiązków

      • utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami
      • pozyskiwanie nowych klientów i zwiększanie sprzedaży na terenie południowej Polski oraz w Czechach i na Słowacji
      • prowadzenie negocjacji handlowych
      • praca nad projektami klientów od pierwszego kontaktu do otrzymania zamówienia, w tym: rozpoznanie potrzeb, przygotowanie koncepcji i projektu, modelowanie 3D, kosztorysowanie i koordynacja prac produkcyjnych i montażowych

      Wymagania

      • wykształcenie techniczne (inżynier, mgr inżynier), specjalizacja z zakresu mechaniki będzie miel widziana;
      • doświadczenie w biurze projektowym i/lub w sprzedaży niestandardowych rozwiązań technicznych wg specyfikacji klienta;
      • dobra znajomość programów Ms Office, CRM, Sketchup, Auto CAD;
      • dobra znajomość zagadnień przemysłowych (motoryzacja, lotnictwo, kolej, elektronika, farmacja itp.)
      • zaangażowanie, wytrwałość, samodzielność, dobra organizacja pracy, entuzjazm i profesjonalne nastawienie
      • silna motywacja i zamiłowanie do pracy w przemyśle, w obrębie optymalizacji produkcji / metod / narzędzi / lean manufacturing;
      • płynna znajomość angielskiego – znajomość francuskiego będzie dużym atutem

      Oferujemy

      • możliwość pracy zdalnej
      • praca w solidnej i znanej firmie, będącej liderem we Francji i jednym z głównych aktorów w Europie;
      • praca z liczącymi się klientami z różnych sektorów przemysłu
      • możliwości rozwoju, również w strukturach międzynarodowych;
      • wynagrodzenie (podstawa + premia);
      • narzędzia pracy: samochód, telefon, komputer oraz inne narzędzia niezbędne do pracy zdalnej

Pracodawcy w Krakowie