Czy to Twoja firma?

RAMSEC sp. z o.o. praca

Warszawa

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumni mogąc nazywać się RAMSEC sp. z o.o., firmą, która z pasją i zaangażowaniem wprowadza innowacje w branży systemów teletechnicznych. Nasza siedziba znajduje się w sercu Warszawy, skąd nieustannie dążymy do doskonalenia jakości i skuteczności projektowanych przez nas rozwiązań.

Nasza historia rozpoczęła się w 1997 roku i od tego czasu nieprzerwanie budujemy naszą markę na fundamencie solidnego doświadczenia i głębokiej wiedzy technicznej. Specjalizujemy się w projektowaniu, kompletowaniu dostaw, instalowaniu oraz serwisie systemów teletechnicznych, ze szczególnym naciskiem na systemy ochrony technicznej. To właśnie w tej dziedzinie wypracowaliśmy sobie pozycję eksperta, na co wskazuje nasze wieloletnie doświadczenie.

Jesteśmy dumni z tego, że stosujemy wyłącznie materiały i urządzenia, które spełniają surowe wymagania polskiego i unijnego prawa. Nasze usługi są potwierdzone Świadectwem Bezpieczeństwa Przemysłowego Trzeciego Stopnia oraz koncesją MSWiA, co świadczy o naszym zaangażowaniu w zapewnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Nasze podejście do klienta jest holistyczne – rozpoczynamy od rozpoznania potrzeb, przez opracowanie koncepcji ich zaspokojenia, aż po instalację systemów i przeszkolenie obsługi. Zależy nam, aby nasi klienci czuli się pewnie i komfortowo, dlatego oferujemy również opiekę serwisową, zarówno gwarancyjną, jak i pogwarancyjną.

Chociaż nie możemy się pochwalić międzynarodową obecnością, to nasze usługi cieszą się uznaniem na lokalnym rynku. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie systemów teletechnicznych, w tym ochrony technicznej, stanowi naszą przewagę konkurencyjną. Jesteśmy firmą, która nieustannie poszukuje nowych rozwiązań, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasza firma to zespół ludzi, których nie tylko łączy wspólny cel, ale także pasja do tworzenia bezpiecznych i niezawodnych systemów. Chociaż nie podajemy liczby naszych pracowników, każdy z nich jest dla nas ważny i przyczynia się do sukcesu Ramsec.

W Ramsec wierzymy, że zaufanie i satysfakcja klientów są najlepszym miernikiem naszego sukcesu. Dzięki naszemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi, jesteśmy przekonani, że przyszłość przyniesie nam jeszcze wiele okazji do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów.

RAMSEC sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy RAMSEC sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RAMSEC sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa RAMSEC sp. z o.o.

Siedziba główna

RAMSEC sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
RAMSEC sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Łódź
  4. Nowy Dwór Mazowiecki

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca RAMSEC sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Elektryk - Instalator

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України

    • Polska firma z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku, zatrudni osoby z doświadczeniem na stanowisku Instalator - Serwisant. Przyjmiemy również osoby bez doświadczenia, chętne do nauki i zdobywania wiedzy.

      Zakres obowiązków

      • przegląd i konserwacja systemów zabezpieczeń (DSO, SWiN, KD, SAP, TV, RCP)

      • konfiguracja systemów ochrony technicznej

      • diagnostyka i usuwanie awarii i uszkodzeń systemów

      • sporządzanie dokumentacji roboczej

      • instalacja systemów niskoprądowych

      Wymagania

      • doświadczenie w pracy z systemami niskoprądowymi

      • praktyczna wiedza techniczna

      • dobra organizacja pracy

      • prawo jazdy kat. B

      • mile widziane uprawnienia SEP

      Oferujemy

      • ciekawą, pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku

      • satysfakcję finansową

      • bezpłatne szkolenia
      • zatrudnienie w formie umowy o pracę
      • wsparcie doświadczonego zespołu

Pracodawcy w Warszawie